Gå til hovedindhold

Smeg 50''s Style Brødrister TSF02CREU Creme, 4 skive(r), Cremefarvet, Rustfrit stål, Knapper, Rustfrit stål, 1500 W

SmegKøkkenudstyrEAN: 8017709190712
Pris fra 1.154 krtil 1.619 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 465 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.149 kr 22. maj

Sammenlign priser på Smeg 50''s Style Brødrister TSF02CREU Creme, 4 skive(r), Cremefarvet, Rustfrit stål, Knapper, Rustfrit stål, 1500 W og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1154 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Smeg 50's Style TSF02CREU Brødrister Fløde
1.154 kr
Til butik
Smeg 50's Style TSF02CREU Brødrister Fløde billede

Produktinformation

Smeg 50's Style Brødrister - Creme

Produktspecifikationer

Mærke: SMEG
Artikel nr.: TSF02CREU
EAN: 8017709190712
Varenr.: 989788429
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Smeg Smeg 50's Style brødrister 4x4 skiver Créme hvid
-35%1.195 kr
Før 1.851 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SMEG Brødrister 50's Style
1.195 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Smeg 50''s Style Brødrister TSF02CREU Creme, 4 skive(r), Cremefarvet, Rustfrit stål, Knapper, Rustfrit stål, 1500 W
1.241 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Brødrister Smeg 50’s Style TSF02, creme - 4 skiver
-6%1.599 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brødrister Smeg 50’s Style TSF02, creme - 4 skiver
-6%1.619 kr
Før 1.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smeg 50''s Style Brødrister TSF02CREU Creme, 4 skive(r), Cremefarvet, Rustfrit stål, Knapper, Rustfrit stål, 1500 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smeg 50''s Style Brødrister TSF02CREU Creme, 4 skive(r), Cremefarvet, Rustfrit stål, Knapper, Rustfrit stål, 1500 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.154 kr1.154 krKøb
2KitchenTime DK1.195 kr1.195 krKøb
3Proshop DK1.195 kr1.195 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.241 kr1.241 krKøb
5Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
6Vivas DK1.619 kr1.698 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Smeg 50''s Style Brødrister TSF02CREU Creme, 4 skive(r), Cremefarvet, Rustfrit stål, Knapper, Rustfrit stål, 1500 W

PriceData har fulgt prisen på Smeg 50''s Style Brødrister TSF02CREU Creme, 4 skive(r), Cremefarvet, Rustfrit stål, Knapper, Rustfrit stål, 1500 W i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.149 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 1.343 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.280 kr.

Den nuværende pris på 1.154 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Smeg 50''s Style Brødrister TSF02CREU Creme, 4 skive(r), Cremefarvet, Rustfrit stål, Knapper, Rustfrit stål, 1500 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Smeg 50''s Style Brødrister TSF02CREU Creme, 4 skive(r), Cremefarvet, Rustfrit stål, Knapper, Rustfrit stål, 1500 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.154 kr1 kr (0%)
30. maj 20261.153 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.154 kr4 kr (0%)
24. maj 20261.150 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.149 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.150 kr40 kr (3%)
19. maj 20261.190 kr5 kr (0%)
15. maj 20261.195 kr39 kr (3%)
10. maj 20261.234 kr5 kr (0%)
6. maj 20261.229 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret