Gå til hovedindhold

Smeg 50''s Style Brødrister TSF01PGEU Pastelgrøn, 2 skive(r), Grøn, Rustfrit stål, Knapper, Rustfrit stål, 950 W

SmegKøkkenudstyrEAN: 8017709189051
Pris fra 991 krtil 1.209 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 218 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 943 kr 2. maj

Sammenlign priser på Smeg 50''s Style Brødrister TSF01PGEU Pastelgrøn, 2 skive(r), Grøn, Rustfrit stål, Knapper, Rustfrit stål, 950 W og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 991 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Smeg 50's Style TSF01PGEU Brødrister Grønt vand
991 kr
Til butik
Smeg 50's Style TSF01PGEU Brødrister Grønt vand billede

Produktinformation

Smeg 50's Style Brødrister TSF01PGEU Pastelgrøn. Antal skiver: 2 skive(r), Produktfarve: Grøn, Husmateriale: Stål. Strøm: 950 W, Vekselstrømsindgangsspænding: 220 - 240 V, Vekselstrømsindgangsfrekvens: 50 - 60 Hz. Ledningslængde: 1 m, Bredde: 310 mm, Dybde: 195 mm. Oprindelsesland: Kina. Pallens bruttovægt: 270 kg, Lag pr. palle: 7 stk, Produkter pr. pallelag: 10 stk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SMEG
Artikel nr.: TSF01PGEU
EAN: 8017709189051
Varenr.: 989788425
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SMEG Brødrister 50's Style
1.063 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Smeg 50''s Style Brødrister TSF01PGEU Pastelgrøn, 2 skive(r), Grøn, Rustfrit stål, Knapper, Rustfrit stål, 950 W
1.173 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Smeg 50’s Style TSF01 brødrister - pastelgrøn, 2 skiver
-34%1.189 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
SMEG TSF01PGEU Toaster - Pastelgrøn
1.199 kr
Til butik
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Smeg TSF01PGEU Toaster - Pastelgrøn
1.199 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Smeg Smeg 50's Style brødrister 2 skiver Pastelgrøn
-25%1.208 kr
Før 1.609 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Smeg 50’s Style TSF01 brødrister - pastelgrøn, 2 skiver
-34%1.209 kr
Før 1.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smeg 50''s Style Brødrister TSF01PGEU Pastelgrøn, 2 skive(r), Grøn, Rustfrit stål, Knapper, Rustfrit stål, 950 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smeg 50''s Style Brødrister TSF01PGEU Pastelgrøn, 2 skive(r), Grøn, Rustfrit stål, Knapper, Rustfrit stål, 950 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK991 kr991 krKøb
2Proshop DK1.063 kr1.063 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.173 kr1.173 krKøb
4Boligcenter DK1.189 kr1.189 krKøb
5Kai Berntsen ApS1.199 kr1.199 krKøb
6HvidevareShoppen.dk1.199 kr1.199 krKøb
7KitchenTime DK1.208 kr1.208 krKøb
8Vivas DK1.209 kr1.278 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Smeg 50''s Style Brødrister TSF01PGEU Pastelgrøn, 2 skive(r), Grøn, Rustfrit stål, Knapper, Rustfrit stål, 950 W

PriceData har fulgt prisen på Smeg 50''s Style Brødrister TSF01PGEU Pastelgrøn, 2 skive(r), Grøn, Rustfrit stål, Knapper, Rustfrit stål, 950 W i 176 dage. Laveste pris i perioden er 943 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 1.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.045 kr.

Den nuværende pris på 991 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Smeg 50''s Style Brødrister TSF01PGEU Pastelgrøn, 2 skive(r), Grøn, Rustfrit stål, Knapper, Rustfrit stål, 950 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Smeg 50''s Style Brødrister TSF01PGEU Pastelgrøn, 2 skive(r), Grøn, Rustfrit stål, Knapper, Rustfrit stål, 950 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026991 kr8 kr (1%)
28. maj 2026999 kr39 kr (4%)
27. maj 20261.038 kr39 kr (4%)
24. maj 2026999 kr39 kr (4%)
23. maj 20261.038 kr39 kr (4%)
20. maj 2026999 kr54 kr (6%)
15. maj 2026945 kr1 kr (0%)
14. maj 2026944 kr1 kr (0%)
13. maj 2026945 kr2 kr (0%)
12. maj 2026947 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret