Gå til hovedindhold

Huawei Technologies Smartwatch Huawei Watch GT 5 41 mm (1,32" AMOLED) - rustfrit stål med milanesisk rem

Huawei TechnologiesArmbåndsureEAN: 6942103131981
Pris fra 1.399 krtil 1.719 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 320 kr (19% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.391 kr 6. maj

Sammenlign priser på Smartwatch Huawei Watch GT 5 41 mm (1,32" AMOLED) - rustfrit stål med milanesisk rem og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1399 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Huawei Watch GT 5 41mm - Gold
-26%1.399 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Huawei Watch GT 5 41mm - Gold billede

Produktinformation

- 1,32-tommer AMOLED-touchskærm - Op til 7 dages batterilevetid - Over 100 træningstilstande - RAI-løbeevneindeks - Smarte løbeplaner - GPS-ruteføring - Huawei TruSleep™ søvnanalyse - 5 ATM vandtæthed Huawei Watch GT5 41mm er et stilfuldt smartwatch med omfattende funktioner, der passer til både daglig brug og professionel sport. Med fremragende batterilevetid kan du forblive aktiv og overvåge dit helbred uden hyppig opladning. Den lette konstruktion, de kvalitetsmaterialer og 1,32-tommer AMOLED-touchskærm sikrer også en behagelig og nem brug.

Produktspecifikationer

Mærke: Huawei
Kategori: Smartwatch Sportsur Aktivitetstracker
Artikel nr.: 55020DJQ
EAN: 6942103131981
Varenr.: 3287771
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Huawei Watch GT 5 41 mm Guld SmartWatch
1.517 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Smartwatch Huawei Watch GT 5 41 mm (1,32" AMOLED) - rustfrit stål med milanesisk rem
-36%1.599 kr
Før 2.494 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Smartwatch Huawei Watch GT 5 41 mm (1,32" AMOLED) - rustfrit stål med milanesisk rem billede

Produktinformation

Huawei Watch GT 5 - 41 mm - rustfrit stål - smart ur med milanesisk rem - håndledsstørrelse: 130-190 mm - display 1.32" - NFC, Bluetooth - 72 gGenereltAktivitet/sport: MultisportBærestil: UrstilFeedbacktype: Audiovarselvibrationsalarmvisuelt interfaceFunktioner: Realtids lokationssporingåndedrætstræningsfunktionbesvarelse af opkaldopkaldshåndteringOTA-opdateringbrugerdefinerbare urskiverIndstillede mål: JaLydindgang: MikrofonLydudgang: HøjttalerMeddelelser: Høj og lav hjertefrekvensSMSE-mailkalendersociale appsapplikationeruregelmæssig rytmeNavigation: GPS/GLONASS/Galileo/BeiDou/QZSS modtagerProducentmodelnummer: JNA-B19Produkttype: Smart urSensorere: Accelerationsmålergyroskopmagnetometeroptisk hjertesensorbarometertemperatursensorlyssensor for omgivelserSporingsdata: Hjertefrekvensblodoxygen-mætningsøvnaktivitetstressniveauaktivitettrin tagetdistancetemperaturtræningsintensitetsøvnkvalitetsscorekalorier forbrændtkalorieindtagmenstruationscykluskørende dataTilstande: 100+ Workout-tilstande, vil ikke forstyrres-tilstandUnderstøttet værtsenheds-OS: iOS 130 eller senereAndroid 90 eller senere

Produktspecifikationer

Kategori: Smartwatches
Vægt: 0.31g
EAN: 6942103131981
Varenr.: 1814536
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Smartwatch Huawei Watch GT 5 41 mm (1,32" AMOLED) - rustfrit stål med milanesisk rem
-36%1.619 kr
Før 2.514 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Huawei Watch GT 5 41 mm Guld SmartWatch
1.719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smartwatch Huawei Watch GT 5 41 mm (1,32" AMOLED) - rustfrit stål med milanesisk rem koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smartwatch Huawei Watch GT 5 41 mm (1,32" AMOLED) - rustfrit stål med milanesisk rem koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.399 kr1.399 krKøb
2CompuMail DK1.517 kr1.517 krKøb
3Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
4Vivas DK1.619 kr1.688 krKøb
5Ultrashop1.719 kr1.719 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Smartwatch Huawei Watch GT 5 41 mm (1,32" AMOLED) - rustfrit stål med milanesisk rem

PriceData har fulgt prisen på Smartwatch Huawei Watch GT 5 41 mm (1,32" AMOLED) - rustfrit stål med milanesisk rem i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.290 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 2.026 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.652 kr.

Den nuværende pris på 1.399 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Smartwatch Huawei Watch GT 5 41 mm (1,32" AMOLED) - rustfrit stål med milanesisk rem. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Smartwatch Huawei Watch GT 5 41 mm (1,32" AMOLED) - rustfrit stål med milanesisk rem de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.399 kr8 kr (1%)
6. maj 20261.391 kr112 kr (7%)
29. apr. 20261.503 kr56 kr (4%)
26. apr. 20261.559 kr160 kr (9%)
25. apr. 20261.719 kr216 kr (14%)
17. apr. 20261.503 kr216 kr (13%)
16. apr. 20261.719 kr160 kr (10%)
15. apr. 20261.559 kr1 kr (0%)
13. apr. 20261.560 kr159 kr (9%)
11. apr. 20261.719 kr328 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret