Gå til hovedindhold

Smartwatch DENVER SW-164 - rosa - 1,4" IPS skærm

DENVERHåndholdte enhederEAN: 5706751052866
Pris fra 112 krtil 159 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 47 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Smartwatch DENVER SW-164 - rosa - 1,4" IPS skærm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 112 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DENVER SW-164 Pink SmartWatch
112 kr
Til butik
DENVER SW-164 Pink SmartWatch billede

Produktinformation

DENVER SW-164 - Rose - smart ur med bånd - display 1.4" - Bluetooth - 141 g

Produktspecifikationer

Mærke: DENVER
Artikel nr.: SW-164ROSE
EAN: 5706751052866
Varenr.: 999210381
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Smartwatch DENVER SW-164 - rosa - 1,4" IPS skærm
-48%139 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Smartwatch DENVER SW-164 - rosa - 1,4" IPS skærm billede

Produktinformation

DENVER SW-164 - Rose - smart ur med bånd - display 1.4" - Bluetooth - 141 gGenereltAktivitet/sport: MultisportBærestil: UrstilFeedbacktype: Vibrationsalarm, visuelt interfaceFunktioner: Fjernstyring til kameraopkaldsunderretningermusikafspilningskontrolIndstillede mål: JaMeddelelser: KalenderSMSE-mailsociale appsProdukttype: Smart urSensorere: Accelerationsmålertemperaturoptisk hjertesensorSporingsdata: Distancetidkalorier forbrændtaktivitetsøvnaktivitethjertefrekvenstrin tagethudtemperaturUnderstøttet værtsenheds-OS: iOS, AndroidUrdisplay: JaSkærmDiagonal størrelse: 1.4"Type: IPS - farveKonnektivitetTrådløs grænseflade: BluetoothInput-enhedType: Berøringsfølsom skærmBatteriGenopladeligt batteri: JaKapacitet: 180 mAhKøretid (op til): 5 dag(e)Smartwatch-etuiEtuiform: RektangulærEtuioplysninger: RoseRemFarve: RoseKlemmetype: Spænde...

Produktspecifikationer

Mærke: DENVER
Kategori: Smartwatches
Vægt: 0.18g
EAN: 5706751052866
Varenr.: 1812553
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Denver SW-164 Pink Smart Watch
139 kr
Til butik
Denver SW-164 Pink Smart Watch billede

Produktinformation

Aktivitet/sport: Multisport, Aviseringar: Kalender, SMS, E-post, sociala appar, Bredd: 38 mm, Bärstil: Klockstil, Diagonal storlek: 1.4"", Djup: 12 mm, Emballagets bredd: 8.6 cm, Emballagets djup: 3.3 cm, Emballagets höjd: 15 cm, Fodralets form: Rektangulär, Funktioner: Kamerafjärrkontroll, samtalsindikation, musikuppspelningskontroll, Färg: Rose, Information om boetten: Ros, Inkluderade tillbehör: USB-laddare, Kapacitet: 180 mAh, Körtid: 5 dag(ar), Längd: 253 mm, Låstyp: Spänne, Namn: Band, Produkttyp: Smart klocka, Satta mål: Ja, Sensorer: Accelerometer, temperatur, optisk hjärtsensor, Skydd: Dammtät, vattentät, Spårningsdata: Distans, tid, brända kalorier, aktivitet, sovaktivitet, hjärtfrekvens, steg tagna, hudtemperatur, Standarder som följs: IP68, Trådlöst gränssnitt: Bluetooth, Typ: Pekskärm, Uppladdningsbart batteri: Ja, Urtavla: Ja, Vibrerande alarm: Ja, Vikt: 141 g, Värdenhets-OS som stöds: iOS, Android, Återkopplingstyp: Vibrationsvarning, visuellt gränssnitt.

Produktspecifikationer

Mærke: Denver
Kategori: Smartwatches
EAN: 5706751052866
Varenr.: D10221
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Smartwatch DENVER SW-164 - rosa - 1,4" IPS skærm
-45%159 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smartwatch DENVER SW-164 - rosa - 1,4" IPS skærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smartwatch DENVER SW-164 - rosa - 1,4" IPS skærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK112 kr112 krKøb
2Boligcenter DK139 kr139 krKøb
3Teknikproffset DK139 kr188 krKøb
4Vivas DK159 kr228 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Smartwatch DENVER SW-164 - rosa - 1,4" IPS skærm

PriceData har fulgt prisen på Smartwatch DENVER SW-164 - rosa - 1,4" IPS skærm i 179 dage. Laveste pris i perioden er 112 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 172 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 136 kr.

Den nuværende pris på 112 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Smartwatch DENVER SW-164 - rosa - 1,4" IPS skærm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Smartwatch DENVER SW-164 - rosa - 1,4" IPS skærm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026112 kr2 kr (2%)
7. maj 2026114 kr4 kr (3%)
26. apr. 2026118 kr2 kr (2%)
25. apr. 2026120 kr3 kr (2%)
21. apr. 2026123 kr5 kr (4%)
20. apr. 2026128 kr5 kr (4%)
19. apr. 2026133 kr1 kr (1%)
18. apr. 2026134 kr5 kr (4%)
17. apr. 2026139 kr12 kr (9%)
16. apr. 2026127 kr8 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret