Gå til hovedindhold

SmartMax Smart Max - My First Sounds & Senses (Nordic) (SG5047)

SmartMaxBabylegetøjEAN: 5414301250470
Pris fra 158 krtil 249,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 91,95 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på SmartMax Smart Max - My First Sounds & Senses (Nordic) (SG5047) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 158 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Smartmax My First Sounds & Senses
158 kr
Til butik
Smartmax My First Sounds & Senses billede

Produktinformation

SmartMax Mine første lyde og sanser er et sæt med fire magnetiske rangler. Sættet indeholder 8 dele, som kan kombineres til fire farverige rangler. Hver del har forskellige lyde, farver, strukturer og struktur for at stimulere følelsen af berøring og endda følelser. Ryst klapperne og lav musik. De store dele er sikre at lege med for børn og passer perfekt i små hænder. Magnetisme hjælper små børn med at kombinere stykkerne, da delene nemt klikker sammen. Sættet igangsætter også kreativitet, nysgerrighed og omtanke, da ikke alle dele tiltrækker hinanden; Det er magien ved magnetisme. Børn lærer logisk tænkning, farvegenkendelse og koordination, mens de leger. Alle SmartMax-sæt er kompatible med hinanden.

Produktspecifikationer

Mærke: Smartmax
Kategori: Babylegetoej
Artikel nr.: SG5047
EAN: 5414301250470
Varenr.: 3295972
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SmartMax: My First Sounds & Senses (Nordic)
188 kr
Til butik
Gå til ModernHouse.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
SmartMax - My First Sounds & Senses (1-3 år)
199 kr
Til butik
Gå til Lad-os-Spille.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
SmartMax My First Sounds & Senses
199 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
SmartMax Smart Max - My First Sounds & Senses (Nordic) (SG5047)
225 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Smartmax Magneter - My First Sounds & Senses
239,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
SmartMax: My First Sounds & Senses
249,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SmartMax Smart Max - My First Sounds & Senses (Nordic) (SG5047) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SmartMax Smart Max - My First Sounds & Senses (Nordic) (SG5047) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK158 kr197 krKøb
2CS MEGASTORE DK188 kr227 krKøb
3ModernHouse.dk199 kr199 krKøb
4Lad-os-Spille.dk199 kr199 krKøb
5Teknikproffset DK225 kr274 krKøb
6Gucca.dk239,95 kr239,95 krKøb
7Legekæden249,95 kr249,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SmartMax Smart Max - My First Sounds & Senses (Nordic) (SG5047)

PriceData har fulgt prisen på SmartMax Smart Max - My First Sounds & Senses (Nordic) (SG5047) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 156 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 188 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 164 kr.

Den nuværende pris på 158 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for SmartMax Smart Max - My First Sounds & Senses (Nordic) (SG5047). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for SmartMax Smart Max - My First Sounds & Senses (Nordic) (SG5047) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026158 kr9 kr (5%)
19. maj 2026167 kr9 kr (6%)
14. maj 2026158 kr7 kr (4%)
6. maj 2026165 kr7 kr (4%)
1. maj 2026158 kr9 kr (5%)
27. apr. 2026167 kr9 kr (6%)
25. apr. 2026158 kr10 kr (6%)
24. apr. 2026168 kr14 kr (8%)
16. apr. 2026182 kr6 kr (3%)
15. apr. 2026188 kr21 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret