Gå til hovedindhold

Smartkeeper NL03P2BK, Portblokering, RJ-45, Sort, 100 stk, 11,7 mm, 11,5 mm

SmartkeeperEqualizereEAN: 8809534691164
Pris fra 889 krtil 1.589 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 700 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 865 kr 3. maj

Sammenlign priser på Smartkeeper NL03P2BK, Portblokering, RJ-45, Sort, 100 stk, 11,7 mm, 11,5 mm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 889 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Smartkeeper NL03P2BK portblokering RJ-45 Sort 100 stk
889 kr
Til butik
Smartkeeper NL03P2BK portblokering RJ-45 Sort 100 stk billede

Produktinformation

Smartkeeper NL03P2BK. Produkttype: Portblokering, Kompatible porte/slots: RJ-45, Produktfarve: Sort. Bredde: 11,7 mm, Dybde: 11,5 mm, Højde: 9,6 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Smartkeeper
Artikel nr.: NL03P2BK
EAN: 8809534691164
Varenr.: 1001879064
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Smartkeeper NL03P2BK, Portblokering, RJ-45, Sort, 100 stk, 11,7 mm, 11,5 mm
939 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Smartkeeper NL03P2BK portblokering til RJ‑45 - sort, 100 stk.
1.109 kr
Til butik
Smartkeeper NL03P2BK portblokering til RJ‑45 - sort, 100 stk. billede

Produktinformation

Effektiv portblokering til netværksporteSmartkeeper NL03P2BK er en kompakt portblokering til RJ‑45, der hjælper dig med at forhindre uønsket adgang til netværksporte på computere og udstyr. Den sorte blok sidder sikkert i porten og er ideel til kontorer, uddannelsesmiljøer og steder, hvor kabelforbindelser skal kontrolleres.Praktisk løsning til it‑sikkerhedHver enhed vejer kun 0,7 g og måler 11,7 × 9,6 × 11,5 mm (B × H × D), så den er let at håndtere og diskret i brug. Denne pakke indeholder 100 stk., så du kan sikre flere enheder på én gang og holde styr på netværksadgange på en enkel måde. Produktet er udviklet specifikt til RJ‑45-porte.Produkttype: PortblokeringKompatible porte: RJ‑45Farve: SortAntal i pakken: 100 stk.Antal portblokeringer: 1 pr. enhedBredde: 11,7 mmHøjde: 9,6 mmDybde: 11,5 mmVægt: 0,7 g...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Computer tilbehør
Vægt: 0.13g
EAN: 8809534691164
Varenr.: 2149794
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
1.129 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Smartkeeper NL03P2BK port blocker
1.139 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
SmartKeeper Port Blocker Rj-45 Black 100
1.589 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smartkeeper NL03P2BK, Portblokering, RJ-45, Sort, 100 stk, 11,7 mm, 11,5 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smartkeeper NL03P2BK, Portblokering, RJ-45, Sort, 100 stk, 11,7 mm, 11,5 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK889 kr889 krKøb
2CS MEGASTORE DK939 kr978 krKøb
3Boligcenter DK1.109 kr1.109 krKøb
4Vivas DK1.129 kr1.208 krKøb
5Proshop DK1.139 kr1.139 krKøb
6Ultrashop1.589 kr1.589 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Smartkeeper NL03P2BK, Portblokering, RJ-45, Sort, 100 stk, 11,7 mm, 11,5 mm

PriceData har fulgt prisen på Smartkeeper NL03P2BK, Portblokering, RJ-45, Sort, 100 stk, 11,7 mm, 11,5 mm i 173 dage. Laveste pris i perioden er 818 kr (registreret d. 20. januar 2026), højeste er 1.589 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.065 kr.

Den nuværende pris på 889 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Smartkeeper NL03P2BK, Portblokering, RJ-45, Sort, 100 stk, 11,7 mm, 11,5 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Smartkeeper NL03P2BK, Portblokering, RJ-45, Sort, 100 stk, 11,7 mm, 11,5 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026889 kr1 kr (0%)
24. maj 2026890 kr2 kr (0%)
12. maj 2026892 kr1 kr (0%)
6. maj 2026893 kr28 kr (3%)
3. maj 2026865 kr28 kr (3%)
2. maj 2026893 kr1 kr (0%)
1. maj 2026894 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026893 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026894 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026893 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret