Gå til hovedindhold

Smartkeeper CSK-NM10/P4, Portblokering, RJ-45, Transparent, Plast, 1 stk, 60 mm

SmartkeeperEAN: 8809534691362
Pris fra 143 krtil 208 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 65 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 138 kr 3. maj

Sammenlign priser på Smartkeeper CSK-NM10/P4, Portblokering, RJ-45, Transparent, Plast, 1 stk, 60 mm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 143 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Smartkeeper CSK-NM10/P4 portblokering RJ-45 Transparent Plast 1 stk
143 kr
Til butik
Smartkeeper CSK-NM10/P4 portblokering RJ-45 Transparent Plast 1 stk billede

Produktinformation

Smartkeeper CSK-NM10/P4. Produkttype: Portblokering, Kompatible porte/slots: RJ-45, Produktfarve: Transparent. Bredde: 60 mm, Dybde: 31,2 mm, Højde: 39,2 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Smartkeeper
Artikel nr.: CSK-NM10/P4
EAN: 8809534691362
Varenr.: 1001879018
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Smartkeeper CSK-NM10/P4, Portblokering, RJ-45, Transparent, Plast, 1 stk, 60 mm
198 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Smartkeeper CSK-NM10/P4 port blocker
208 kr
Til butik
Smartkeeper CSK-NM10/P4 port blocker billede

Produktinformation

Portblokering sikrer RJ-45 Ethernet-porte ved at låse tilsluttede LAN-kabler på plads og forhindre fysisk fjernelse på netværksenheder. Smartkeeper CSK-NM10/P4 portblokering indeholder 1 stk transparent RJ-45 portblokering designet til switche, hubs, computere, servere, routere og andre enheder med Local Area Network-porte. Forhindrer fysisk fjernelse af det tilsluttede LAN-kabel Til netværksenheder med RJ-45 Ethernet-stik (4 port) Kan installeres uden at fjerne det indlejrede LAN-kabel Transparent dæksel gør, at LED-statuslys forbliver synlige Kan fjernes med Basic Port Lock Key (kompatibel med andre SmartKeeper-produkter) Hjælper med at reducere sikkerhedsrisici fra ubrugte åbne porte, når den bruges sammen med Network Port Lock Understøtter effektiv styring af netværkssikkerhed uden at tilføje ekstra sikkerhedskontrolsystemer.

Produktspecifikationer

Mærke: Smartkeeper
Kategori: Systemtilbehoer koelepasta mv
Artikel nr.: CSK-NM10/P4
EAN: 8809534691362
Varenr.: 3455758

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smartkeeper CSK-NM10/P4, Portblokering, RJ-45, Transparent, Plast, 1 stk, 60 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smartkeeper CSK-NM10/P4, Portblokering, RJ-45, Transparent, Plast, 1 stk, 60 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK143 kr143 krKøb
2CS MEGASTORE DK198 kr237 krKøb
3Proshop DK208 kr247 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Smartkeeper CSK-NM10/P4, Portblokering, RJ-45, Transparent, Plast, 1 stk, 60 mm

PriceData har fulgt prisen på Smartkeeper CSK-NM10/P4, Portblokering, RJ-45, Transparent, Plast, 1 stk, 60 mm i 159 dage. Laveste pris i perioden er 138 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 218 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 159 kr.

Den nuværende pris på 143 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Smartkeeper CSK-NM10/P4, Portblokering, RJ-45, Transparent, Plast, 1 stk, 60 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Smartkeeper CSK-NM10/P4, Portblokering, RJ-45, Transparent, Plast, 1 stk, 60 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026143 kr1 kr (1%)
28. maj 2026144 kr1 kr (1%)
24. maj 2026143 kr1 kr (1%)
6. maj 2026144 kr6 kr (4%)
3. maj 2026138 kr6 kr (4%)
29. mar. 2026144 kr19 kr (12%)
26. mar. 2026163 kr35 kr (18%)
10. jan. 2026198 kr20 kr (9%)
26. dec. 2025218 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret