Gå til hovedindhold

Smartkeeper BL04PKGY, Portblokering + nøgle, USB Type-B, Grøn, Plast, 1 stk, Polybag

SmartkeeperNetværkEAN: 8809534691751
Pris fra 135 krtil 279 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 144 kr (52% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 130 kr 3. maj

Sammenlign priser på Smartkeeper BL04PKGY, Portblokering + nøgle, USB Type-B, Grøn, Plast, 1 stk, Polybag og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 135 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Smartkeeper BL04PKGY Portblokering + nøgle USB Type-B Grøn Plast 1 stk
135 kr
Til butik
Smartkeeper BL04PKGY Portblokering + nøgle USB Type-B Grøn Plast 1 stk billede

Produktinformation

Smartkeeper BL04PKGY. Produkttype: Portblokering + nøgle, Kompatible porte/slots: USB Type-B, Produktfarve: Grøn. Pakkebredde: 130 mm, Pakkedybde: 20 mm, Pakkehøjde: 205 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Smartkeeper
Artikel nr.: BL04PKGN
EAN: 8809534691751
Varenr.: 1001884159
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Smartkeeper BL04PKGY, Portblokering + nøgle, USB Type-B, Grøn, Plast, 1 stk, Polybag
248 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Smartkeeper BL04PKGY
259 kr
Til butik
Smartkeeper BL04PKGY billede

Produktinformation

USB Type-B portlås-sæt med mini portlåsnøgle, designet til fysisk at sikre en USB B-port uden strøm eller software. Smartkeeper BL04PKGY inkluderer 4 pcs i grøn plast og giver en enkel måde at blokere en USB Type-B-port på og hjælpe med at reducere risikoen for interne datalæk eller uautoriseret adgang. USB Port Lock Type-B til fysisk portblokering Mini Port Lock Key til nem låsning og oplåsning Tynd nøglestruktur fremstillet af højstyrkemateriale Nøglehoved beskyttet mod uønskede mekaniske påvirkninger Egnet til computermiljøer med begrænset plads til manøvrering Ideel til sikring af USB B-porte i professionelle IT-miljøer, hvor kontrolleret adgang er vigtig.

Produktspecifikationer

Mærke: Smartkeeper
Kategori: Systemtilbehoer koelepasta mv
Artikel nr.: BL04PKGN
EAN: 8809534691751
Varenr.: 3455860
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Direktronik Smartkeeper Usb-b Port Blocker, 1 X Nøgle / 4 X Låse, Grøn
259 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
SmartKeeper Bl04Pkgy Port Blocker + Key
279 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smartkeeper BL04PKGY, Portblokering + nøgle, USB Type-B, Grøn, Plast, 1 stk, Polybag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smartkeeper BL04PKGY, Portblokering + nøgle, USB Type-B, Grøn, Plast, 1 stk, Polybag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK135 kr135 krKøb
2CS MEGASTORE DK248 kr287 krKøb
3Proshop DK259 kr298 krKøb
4Dustin DK259 kr345,25 krKøb
5Ultrashop279 kr279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Smartkeeper BL04PKGY, Portblokering + nøgle, USB Type-B, Grøn, Plast, 1 stk, Polybag

PriceData har fulgt prisen på Smartkeeper BL04PKGY, Portblokering + nøgle, USB Type-B, Grøn, Plast, 1 stk, Polybag i 182 dage. Laveste pris i perioden er 106 kr (registreret d. 11. februar 2026), højeste er 276 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 188 kr.

Den nuværende pris på 135 kr er 28% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Smartkeeper BL04PKGY, Portblokering + nøgle, USB Type-B, Grøn, Plast, 1 stk, Polybag. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Smartkeeper BL04PKGY, Portblokering + nøgle, USB Type-B, Grøn, Plast, 1 stk, Polybag de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026135 kr2 kr (1%)
6. maj 2026137 kr7 kr (5%)
3. maj 2026130 kr7 kr (5%)
29. mar. 2026137 kr111 kr (45%)
28. mar. 2026248 kr28 kr (10%)
26. mar. 2026276 kr170 kr (160%)
11. feb. 2026106 kr13 kr (11%)
10. jan. 2026119 kr80 kr (40%)
5. jan. 2026199 kr1 kr (1%)
3. jan. 2026198 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret