Gå til hovedindhold

Smart radiatortermostat med gateway imou KIT/TRV1-2

ImouCentral styring af hjemmetEAN: 6976391036826
Pris fra 317 krtil 547 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 230 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 228 kr 21. maj

Sammenlign priser på Smart radiatortermostat med gateway imou KIT/TRV1-2 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 317 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dahua -
317 kr
Til butik
Dahua - billede

Produktspecifikationer

Mærke: DAHUA
Kategori: Radiator termostater
Farve: 4
Artikel nr.: KIT-TRV1-EU-2
EAN: 6976391036826
Varenr.: 21796944
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMOU TRV1 Kit thermostat
371 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Smart radiatortermostat med gateway imou KIT/TRV1-2
-30%379 kr
Før 539 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Smart radiatortermostat med gateway imou KIT/TRV1-2 billede

Produktinformation

Styr varmen med smart radiatortermostatFå fuld kontrol over hjemmets temperatur med imou KIT/TRV1-2 - et sæt med digital termostat og smart gateway. Termostaten gør det nemt at indstille den ønskede varme i hvert rum, mens gatewayen kobler det hele på netværket, så du kan styre det fra din smartphone. Med app‑styring på Android og iOS samt support for Google Assistant og Amazon Alexa kan du justere varmen med et tryk eller din stemme.Fordele ved smart termostatPlanlæg faste temperaturer i hverdagen med indbygget scheduler, og hold komforten stabil med en nøjagtighed på 0,5 °C. Displayet har baggrundsbelysning, så du nemt kan aflæse temperaturen. Systemet bruger ZigBee for pålidelig forbindelse med op til 100 m rækkevidde indendørs. Sættet leveres klar til brug med batterier og hurtig startguide.Type: Digital termostatBrug: RumFarve: HvidInterface: ZigBeeMaks. indendørs rækkevidde: 100 mTemperaturstyring: 5 – 35 °CTemperaturområde: 0 – 55 °CNøjagtighed: 0,5 °CFjernbetjening via app: Android, iOSStemmestyring: Google Assistant, Amazon AlexaDisplay: BaggrundsbelystStrøm: 2 × AA-batterier, 3 VMedfølger: Gateway, batterier, quick start guide...

Produktspecifikationer

Mærke: Imou
Kategori: Låse
Vægt: 0.45g
EAN: 6976391036826
Varenr.: 1916457
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Smart radiatortermostat med gateway imou KIT/TRV1-2
-29%399 kr
Før 559 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Imou TRV1 Kit termostat ZigBee Hvid
547 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smart radiatortermostat med gateway imou KIT/TRV1-2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smart radiatortermostat med gateway imou KIT/TRV1-2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK317 kr356 krKøb
2Proshop DK371 kr410 krKøb
3Boligcenter DK379 kr379 krKøb
4Vivas DK399 kr478 krKøb
5CompuMail DK547 kr547 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Smart radiatortermostat med gateway imou KIT/TRV1-2

PriceData har fulgt prisen på Smart radiatortermostat med gateway imou KIT/TRV1-2 i 175 dage. Laveste pris i perioden er 228 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 448 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 360 kr.

Den nuværende pris på 317 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Smart radiatortermostat med gateway imou KIT/TRV1-2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Smart radiatortermostat med gateway imou KIT/TRV1-2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026317 kr54 kr (15%)
29. maj 2026371 kr55 kr (17%)
28. maj 2026316 kr55 kr (15%)
23. maj 2026371 kr54 kr (17%)
22. maj 2026317 kr89 kr (39%)
21. maj 2026228 kr91 kr (29%)
16. maj 2026319 kr15 kr (4%)
15. maj 2026334 kr15 kr (5%)
6. maj 2026319 kr25 kr (7%)
3. maj 2026344 kr29 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret