Gå til hovedindhold

Marshall Electronics Sluchawki bezprzewodowe MARSHALL Major V Kremowy (Kremowy)

Marshall ElectronicsHovedtelefonerEAN: 7340055401111
Pris fra 572 krtil 829 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 257 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 552 kr 27. maj

Sammenlign priser på Sluchawki bezprzewodowe MARSHALL Major V Kremowy (Kremowy) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 572 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Trådløse hovedtelefoner Marshall Major V - Cream
-43%572 kr
Før 1.010 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløse hovedtelefoner Marshall Major V - Cream billede

Produktinformation

Marshall Major V - Hovedtelefoner med mik. - Bluetooth - trådløs, kablet - 3,5 mm jackstik - Cream

Produktspecifikationer

Kategori: Høretelefoner
Vægt: 0.45g
EAN: 7340055401111
Varenr.: 2103218
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Marshall Major V Trådløse Hovedtelefoner Cream
693 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Marshall-hovedtelefoner 1006833 / Major V Beige
721 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse hovedtelefoner Marshall Major V - Cream
-24%749 kr
Før 990 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse hovedtelefoner Marshall Major V - Cream
-24%769 kr
Før 1.010 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Marshall Major V Trådløse Hovedtelefoner Cream
829 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sluchawki bezprzewodowe MARSHALL Major V Kremowy (Kremowy) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sluchawki bezprzewodowe MARSHALL Major V Kremowy (Kremowy) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Livera DK572 kr641 krKøb
2CompuMail DK693 kr693 krKøb
3CS MEGASTORE DK721 kr760 krKøb
4Boligcenter DK749 kr749 krKøb
5Vivas DK769 kr838 krKøb
6Ultrashop829 kr829 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sluchawki bezprzewodowe MARSHALL Major V Kremowy (Kremowy)

PriceData har fulgt prisen på Sluchawki bezprzewodowe MARSHALL Major V Kremowy (Kremowy) i 132 dage. Laveste pris i perioden er 552 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 715 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 673 kr.

Den nuværende pris på 572 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 51 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 91 prisændringer for Sluchawki bezprzewodowe MARSHALL Major V Kremowy (Kremowy). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 91 prisændringer for Sluchawki bezprzewodowe MARSHALL Major V Kremowy (Kremowy) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026572 kr20 kr (4%)
27. maj 2026552 kr141 kr (20%)
20. maj 2026693 kr8 kr (1%)
19. maj 2026701 kr1 kr (0%)
18. maj 2026702 kr6 kr (1%)
17. maj 2026708 kr7 kr (1%)
15. maj 2026701 kr7 kr (1%)
13. maj 2026694 kr6 kr (1%)
12. maj 2026700 kr8 kr (1%)
11. maj 2026708 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret