Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Slimline relæ 6 mm inklusiv sokkel, SPDT, 6 A, push-in terminaler, 24 VDC

EL-GrossistenEludstyrEAN: 4549734762571
Pris fra 111,64 krtil 138,75 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 27,11 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Slimline relæ 6 mm inklusiv sokkel, SPDT, 6 A, push-in terminaler, 24 VDC og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 111.64 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SLIMLINE RELAY, 6MM, 24VDC
111,64 kr
Til butik
SLIMLINE RELAY, 6MM, 24VDC billede

Produktinformation

Slimline relæ 6 mm inkl sokkel, SPDT, 6 A, push-in terminaler, test switch, G2RV-ST500 24VDC

Produktspecifikationer

Kategori: Lyskilder
EAN: 4549734762571
Varenr.: 15841271906639
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Slimline relæ 6 mm inklusiv sokkel, SPDT, 6 A, push-in terminaler, 24 VDC
120 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Relæ 6mm 6A 24 VDC, Slimline, SPDT, Push-in terminaler, 708536
138,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Slimline relæ 6 mm inklusiv sokkel, SPDT, 6 A, push-in terminaler, 24 VDC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Slimline relæ 6 mm inklusiv sokkel, SPDT, 6 A, push-in terminaler, 24 VDC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN111,64 kr111,64 krKøb
2CS MEGASTORE DK120 kr159 krKøb
3vvsfittings.dk138,75 kr138,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Slimline relæ 6 mm inklusiv sokkel, SPDT, 6 A, push-in terminaler, 24 VDC

PriceData har fulgt prisen på Slimline relæ 6 mm inklusiv sokkel, SPDT, 6 A, push-in terminaler, 24 VDC i 162 dage. Laveste pris i perioden er 111,64 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 145 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 123 kr.

Den nuværende pris på 111,64 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Slimline relæ 6 mm inklusiv sokkel, SPDT, 6 A, push-in terminaler, 24 VDC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Slimline relæ 6 mm inklusiv sokkel, SPDT, 6 A, push-in terminaler, 24 VDC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026111,64 kr5,36 kr (5%)
6. maj 2026117 kr5,36 kr (5%)
21. mar. 2026111,64 kr19,61 kr (15%)
20. mar. 2026131,25 kr19,61 kr (18%)
17. mar. 2026111,64 kr19,61 kr (15%)
16. mar. 2026131,25 kr19,61 kr (18%)
4. mar. 2026111,64 kr19,61 kr (15%)
3. mar. 2026131,25 kr19,61 kr (18%)
10. feb. 2026111,64 kr16,36 kr (13%)
9. feb. 2026128 kr3,25 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret