Gå til hovedindhold

Schuller Slibepapir mini rulle korn 40 115 mm x 4,5 m - 1679005

SchullerTørslibningEAN: 9002588641041
Pris fra 50 krtil 71 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 21 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 41 kr 30. maj

Sammenlign priser på Slibepapir mini rulle korn 40 115 mm x 4,5 m - 1679005 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 50 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Slibepapir mini rulle korn 40 115 mm x 4,5 m
-15%50 kr
Før 59 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Slibepapir mini rulle korn 40 115 mm x 4,5 m billede

Produktinformation

Mini-rulle, EasyCUT fleksibel slibepapir rulle (115 mm bred). Spredte slibekorn fremstillet af aluminiumoxid og er åben på en latex papir (120 g/m²)

Produktspecifikationer

Mærke: Schuller
Kategori: Sandpapir
EAN: 9002588641041
Varenr.: 53936360816969
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Slibepapir mini rulle korn 40 115 mm x 4,5 m - 1679005
59 kr
Til butik
Gå til HC Farver
TrustScore 5 ud af 54,8
Schuller Easycut sandpapir i rulle 4,5 m
69 kr
Til butik
Schuller Easycut sandpapir i rulle 4,5 m billede

Produktinformation

Schuller Easycut sandpapir – professionel kvalitet til mange formål Fleksibelt og slidstærkt sandpapir i topkvalitet – perfekt til både håndslibning, slibeklods og slibemaskiner. Velegnet til slibning af maling, spartelmasse, træ og autolak. L

Produktspecifikationer

Mærke: Schuller
Kategori: Spartler og tilbehør
Størrelse: K40
EAN: 9002588641041
Varenr.: 6724
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Slippapper mini rulle korn 40 115mm x 4,5 m
71 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Slibepapir mini rulle korn 40 115 mm x 4,5 m - 1679005 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Slibepapir mini rulle korn 40 115 mm x 4,5 m - 1679005 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk50 kr50 krKøb
2Anyparts59 kr59 krKøb
3HC Farver69 kr69 krKøb
4Watski DK71 kr71 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Slibepapir mini rulle korn 40 115 mm x 4,5 m - 1679005

PriceData har fulgt prisen på Slibepapir mini rulle korn 40 115 mm x 4,5 m - 1679005 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 41 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 58 kr.

Den nuværende pris på 50 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Slibepapir mini rulle korn 40 115 mm x 4,5 m - 1679005. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Slibepapir mini rulle korn 40 115 mm x 4,5 m - 1679005 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202650 kr9 kr (22%)
30. maj 202641 kr6 kr (13%)
26. maj 202647 kr7 kr (13%)
22. maj 202654 kr7,8 kr (17%)
14. maj 202646,2 kr3,8 kr (8%)
12. maj 202650 kr9 kr (15%)
11. maj 202659 kr9 kr (18%)
10. maj 202650 kr5 kr (9%)
9. maj 202655 kr
6. maj 202655,44 kr3,44 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret