Gå til hovedindhold

NO NAME Slibemaskine Sourcing BETL SANDER 7615AB 710 W

NO NAMERedskaberEAN: 8719643004956
Pris fra 437 krtil 639 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 202 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Slibemaskine Sourcing BETL SANDER 7615AB 710 W og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 437 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BETL SANDER 7615AB 710W
437 kr
Til butik
BETL SANDER 7615AB 710W billede

Produktspecifikationer

Mærke: Skil
Artikel nr.: SR1E7615AB
EAN: 8719643004956
Varenr.: 1004170849
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Slibemaskine Sourcing BETL SANDER 7615AB 710 W
527 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skil 7615AB båndsliber - 710 W
619 kr
Til butik
Skil 7615AB båndsliber - 710 W billede

Produktinformation

Effektiv båndsliber til hurtig træslibningSkil 7615AB er en kraftig båndsliber på 710 W, der gør det nemt at fjerne maling, planere kanter og give store flader en jævn finish. Med sit ergonomiske design og for‑/baghåndtag får du sikker kontrol, så du kan arbejde stabilt på alt fra bordplader til dørkarme.Praktiske detaljer til gør‑det‑selv projekterBåndsliberen leveres med støvopsamler og adapter til udsugning, så arbejdsområdet holdes mere rent. Den medfølgende slibeplade hjælper med at holde maskinen stabil ved stationær slibning. Et tydeligt Skil‑design i rød/sort gør maskinen nem at genkende i værkstedet.Type: BåndsliberModel: 7615ABEffekt: 710 WStøvopsamler: JaFarve: Rød/sort...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Båndslibere
Vægt: 3.25g
EAN: 8719643004956
Varenr.: 2149430
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skil 7615AB båndsliber - 710 W
639 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Slibemaskine Sourcing BETL SANDER 7615AB 710 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Slibemaskine Sourcing BETL SANDER 7615AB 710 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK437 kr437 krKøb
2CS MEGASTORE DK527 kr566 krKøb
3Boligcenter DK619 kr619 krKøb
4Vivas DK639 kr718 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Slibemaskine Sourcing BETL SANDER 7615AB 710 W

PriceData har fulgt prisen på Slibemaskine Sourcing BETL SANDER 7615AB 710 W i 182 dage. Laveste pris i perioden er 437 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 578 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 511 kr.

Den nuværende pris på 437 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Slibemaskine Sourcing BETL SANDER 7615AB 710 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Slibemaskine Sourcing BETL SANDER 7615AB 710 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026437 kr17 kr (4%)
5. apr. 2026454 kr1 kr (0%)
29. mar. 2026453 kr125 kr (22%)
21. mar. 2026578 kr1 kr (0%)
19. mar. 2026577 kr1 kr (0%)
15. mar. 2026578 kr43,2 kr (8%)
14. mar. 2026534,8 kr40,8 kr (8%)
3. mar. 2026494 kr27 kr (5%)
2. mar. 2026521 kr17 kr (3%)
19. feb. 2026538 kr46 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret