Gå til hovedindhold

!GW - Warhammer Exalted Hero of Chaos - Slaves to Darkness - Age of Sigmar - Games Workshop

!GW - WarhammerBrætspilEAN: 5011921165513
Pris fra 207,95 krtil 213 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 5,05 kr (2% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Exalted Hero of Chaos - Slaves to Darkness - Age of Sigmar - Games Workshop og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 207.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kelz0r.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Slaves to Darkness - Exalted Hero of Chaos - 99120201132
-17%207,95 kr
Før 250 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Slaves to Darkness - Exalted Hero of Chaos - 99120201132 billede

Produktinformation

This multipart plastic kit builds an Exalted Hero of Chaos – an ambitious champion risen from the ranks of the Chaos Warriors. Clad in sinister armour with a cloak billowing in its wake, this model is posed with one weapon raised in a clear challeng

Produktspecifikationer

Kategori: Chaos: Slaves to Darkness
EAN: 5011921165513
Varenr.: 278580
Gå til NextLevelGames.dk
TrustScore 5 ud af 55,0
Exalted Hero of Chaos - Slaves to Darkness - Age of Sigmar - Games Workshop
213 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Exalted Hero of Chaos - Slaves to Darkness - Age of Sigmar - Games Workshop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Exalted Hero of Chaos - Slaves to Darkness - Age of Sigmar - Games Workshop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kelz0r.dk207,95 kr207,95 krKøb
2NextLevelGames.dk213 kr213 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Exalted Hero of Chaos - Slaves to Darkness - Age of Sigmar - Games Workshop

PriceData har fulgt prisen på Exalted Hero of Chaos - Slaves to Darkness - Age of Sigmar - Games Workshop i 175 dage. Laveste pris i perioden er 206,95 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 213 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 210 kr.

Den nuværende pris på 207,95 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Exalted Hero of Chaos - Slaves to Darkness - Age of Sigmar - Games Workshop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Exalted Hero of Chaos - Slaves to Darkness - Age of Sigmar - Games Workshop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026207,95 kr4 kr (2%)
28. maj 2026211,95 kr1,05 kr (0%)
11. jan. 2026213 kr6,05 kr (3%)
6. jan. 2026206,95 kr6,05 kr (3%)
5. jan. 2026213 kr6,05 kr (3%)
12. dec. 2025206,95 kr6,05 kr (3%)
11. dec. 2025213 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret