Gå til hovedindhold

!GW - Warhammer Chaos Sorcerer Lord - Slaves to Darkness - Age of Sigmar - Games Workshop

!GW - WarhammerBrætspilEAN: 5011921225132
Pris fra 208,95 krtil 213 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 4,05 kr (2% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 203,95 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Chaos Sorcerer Lord - Slaves to Darkness - Age of Sigmar - Games Workshop og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 208.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kelz0r.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Slaves to Darkness - Chaos Sorcerer Lord - 99120201192
-16%208,95 kr
Før 250 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Slaves to Darkness - Chaos Sorcerer Lord - 99120201192 billede

Produktinformation

This multipart plastic kit builds a Chaos Sorcerer Lord, a savage-looking warrior-wizard to bolster your Slaves to Darkness armies. Wearing heavy armour, and wielding a heavy runeblade and blade-tipped Sorcerer Staff, they are prepared to crush their enem...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Chaos: Slaves to Darkness
EAN: 5011921225132
Varenr.: 341990
Gå til NextLevelGames.dk
TrustScore 5 ud af 55,0
Chaos Sorcerer Lord - Slaves to Darkness - Age of Sigmar - Games Workshop
213 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Chaos Sorcerer Lord - Slaves to Darkness - Age of Sigmar - Games Workshop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Chaos Sorcerer Lord - Slaves to Darkness - Age of Sigmar - Games Workshop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kelz0r.dk208,95 kr208,95 krKøb
2NextLevelGames.dk213 kr213 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Chaos Sorcerer Lord - Slaves to Darkness - Age of Sigmar - Games Workshop

PriceData har fulgt prisen på Chaos Sorcerer Lord - Slaves to Darkness - Age of Sigmar - Games Workshop i 182 dage. Laveste pris i perioden er 203,95 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 213 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 209 kr.

Den nuværende pris på 208,95 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Chaos Sorcerer Lord - Slaves to Darkness - Age of Sigmar - Games Workshop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Chaos Sorcerer Lord - Slaves to Darkness - Age of Sigmar - Games Workshop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026208,95 kr4,05 kr (2%)
22. maj 2026213 kr4,05 kr (2%)
11. maj 2026208,95 kr5 kr (2%)
21. apr. 2026203,95 kr9,05 kr (4%)
20. apr. 2026213 kr9,05 kr (4%)
29. mar. 2026203,95 kr9,05 kr (4%)
28. mar. 2026213 kr9,05 kr (4%)
24. mar. 2026203,95 kr9,05 kr (4%)
23. mar. 2026213 kr9,05 kr (4%)
3. mar. 2026203,95 kr9,05 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret