Gå til hovedindhold

!GW - Warhammer Lord on Karkadrak - Slaves to Darkness - Age of Sigmar - Games Workshop

!GW - WarhammerBrætspilEAN: 5011921163816
Pris fra 267,95 krtil 272 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 4,05 kr (1% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 253,5 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Lord on Karkadrak - Slaves to Darkness - Age of Sigmar - Games Workshop og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 267.95 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kelz0r.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Slaves to Darkness - Chaos Lord on Karkadrak - 99120201124
-16%267,95 kr
Før 320 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Slaves to Darkness - Chaos Lord on Karkadrak - 99120201124 billede

Produktinformation

This multipart plastic kit builds one Chaos Lord on Karkadrak, an ideal unit for tearing through enemy lines and taking out the toughest of foes. Anything lucky enough to survive the Lord's wicked blades will be torn to shreds by his mount's claws

Produktspecifikationer

Kategori: Chaos: Slaves to Darkness
EAN: 5011921163816
Varenr.: 278585
Gå til NextLevelGames.dk
TrustScore 5 ud af 55,0
Lord on Karkadrak - Slaves to Darkness - Age of Sigmar - Games Workshop
272 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lord on Karkadrak - Slaves to Darkness - Age of Sigmar - Games Workshop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lord on Karkadrak - Slaves to Darkness - Age of Sigmar - Games Workshop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kelz0r.dk267,95 kr267,95 krKøb
2NextLevelGames.dk272 kr272 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lord on Karkadrak - Slaves to Darkness - Age of Sigmar - Games Workshop

PriceData har fulgt prisen på Lord on Karkadrak - Slaves to Darkness - Age of Sigmar - Games Workshop i 182 dage. Laveste pris i perioden er 253,5 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 272 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 264 kr.

Den nuværende pris på 267,95 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Lord on Karkadrak - Slaves to Darkness - Age of Sigmar - Games Workshop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Lord on Karkadrak - Slaves to Darkness - Age of Sigmar - Games Workshop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026267,95 kr2 kr (1%)
27. maj 2026269,95 kr2,05 kr (1%)
11. mar. 2026272 kr18,5 kr (7%)
3. mar. 2026253,5 kr18,5 kr (7%)
2. mar. 2026272 kr18,5 kr (7%)
9. feb. 2026253,5 kr18,5 kr (7%)
8. feb. 2026272 kr18,5 kr (7%)
17. jan. 2026253,5 kr18,5 kr (7%)
16. jan. 2026272 kr18,5 kr (7%)
14. jan. 2026253,5 kr18,5 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret