Gå til hovedindhold

InduClean Slangetromle KGK 15 mtr. 5/16" Automatisk

InduCleanKompressorEAN: 5709535869100
Pris fra 647,28 krtil 799 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 151,72 kr (19% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Slangetromle KGK 15 mtr. 5/16" Automatisk og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 647.28 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Induclean
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Slangetromle KGK 15 mtr. 5/16" Automatisk
-28%647,28 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Slangetromle KGK 15 mtr. 5/16" Automatisk billede

Produktinformation

Slangetromle KGK 15 mtr. 5/16" Automatisk Automatisk slangetromle designet til trykluft samt vand op til 40º. Denne robuste enhed leveres med praktiske og holdbare funktioner, der gør den ideel til både professionelle og private brug. 180º svingbart

Produktspecifikationer

Mærke: InduClean
Kategori: Kompressor
EAN: 5709535869100
Varenr.: 4486910
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Slangeopruller 15 mtr 5/16"
-20%799 kr
Før 998,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Slangeopruller 15 mtr 5/16" billede

Produktinformation

Dette innovative produkt er en avanceret slangerulle, som er udstyret med en højstyrke PUR-armeret slange, der sikrer lang levetid og optimeret ydeevne. Denne slangerulle er designet med fokus på både holdbarhed og brugervenlighed, hvilket gør den til en...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: KGK
Kategori: Slangeoprullere
EAN: 5709535869100
Varenr.: 2888

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Slangetromle KGK 15 mtr. 5/16" Automatisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Slangetromle KGK 15 mtr. 5/16" Automatisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Induclean647,28 kr647,28 krKøb
2Globaltools.dk799 kr799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Slangetromle KGK 15 mtr. 5/16" Automatisk

PriceData har fulgt prisen på Slangetromle KGK 15 mtr. 5/16" Automatisk i 145 dage. Laveste pris i perioden er 647,28 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 712 kr.

Den nuværende pris på 647,28 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Slangetromle KGK 15 mtr. 5/16" Automatisk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Slangetromle KGK 15 mtr. 5/16" Automatisk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026647,28 kr151,72 kr (19%)
23. maj 2026799 kr151,72 kr (23%)
9. feb. 2026647,28 kr151,72 kr (19%)
8. feb. 2026799 kr151,72 kr (23%)
12. jan. 2026647,28 kr151,72 kr (19%)
11. jan. 2026799 kr151,72 kr (23%)
7. jan. 2026647,28 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret