Gå til hovedindhold

Slangeophæng, Nito, rustfrit stål, til 20 meter 1/2 tommer slange, 2,01 kg | Skumudstyr | NODISCOUNT | Skumudstyr

NITORengøringsudstyrEAN: 5703538413254
Pris fra 768 krtil 821,2 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 53,2 kr (6% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 692 kr 1. jun.

Sammenlign priser på Slangeophæng, Nito, rustfrit stål, til 20 meter 1/2 tommer slange, 2,01 kg | Skumudstyr | NODISCOUNT | Skumudstyr og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 768 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Slangeophæng, Nito, 52x28,5x17,5cm, rustfrit stål
768 kr
Til butik
Slangeophæng, Nito, 52x28,5x17,5cm, rustfrit stål billede

Produktspecifikationer

Mærke: NITO
Kategori: Rengøringsudstyr
Farve: 2
Artikel nr.: 9345
EAN: 5703538413254
Varenr.: 21971501
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Slangeophæng, Nito, rustfrit stål, til 20 meter 1/2 tommer slange, 2,01 kg | Skumudstyr | NODISCOUNT | Skumudstyr
-20%821,2 kr
Før 1.026,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Slangeophæng, Nito, rustfrit stål, til 20 meter 1/2 tommer slange, 2,01 kg | Skumudstyr | NODISCOUNT | Skumudstyr billede

Produktinformation

Vores Nito slangeophæng er det perfekte valg til dig, der ønsker en pålidelig og holdbar løsning til opbevaring af din 1/2 tommer slange. Denne vægmonterede enhed er fremstillet af høj kvalitet rustfrit stål, hvilket sikrer lang holdbarhed og modstandsdyg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Skumudstyr
EAN: 5703538413254
Varenr.: 47429089984849

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Slangeophæng, Nito, rustfrit stål, til 20 meter 1/2 tommer slange, 2,01 kg | Skumudstyr | NODISCOUNT | Skumudstyr koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Slangeophæng, Nito, rustfrit stål, til 20 meter 1/2 tommer slange, 2,01 kg | Skumudstyr | NODISCOUNT | Skumudstyr koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK768 kr807 krKøb
2Sikkerhedsgiganten821,2 kr821,2 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Slangeophæng, Nito, rustfrit stål, til 20 meter 1/2 tommer slange, 2,01 kg | Skumudstyr | NODISCOUNT | Skumudstyr

PriceData har fulgt prisen på Slangeophæng, Nito, rustfrit stål, til 20 meter 1/2 tommer slange, 2,01 kg | Skumudstyr | NODISCOUNT | Skumudstyr i 155 dage. Laveste pris i perioden er 692 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 1.026,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 841 kr.

Den nuværende pris på 768 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Slangeophæng, Nito, rustfrit stål, til 20 meter 1/2 tommer slange, 2,01 kg | Skumudstyr | NODISCOUNT | Skumudstyr. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Slangeophæng, Nito, rustfrit stål, til 20 meter 1/2 tommer slange, 2,01 kg | Skumudstyr | NODISCOUNT | Skumudstyr de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026768 kr76 kr (11%)
1. jun. 2026692 kr76 kr (10%)
29. maj 2026768 kr8 kr (1%)
27. maj 2026760 kr61,2 kr (7%)
25. maj 2026821,2 kr69,2 kr (9%)
23. maj 2026752 kr69,2 kr (8%)
22. maj 2026821,2 kr69,2 kr (9%)
21. maj 2026752 kr8 kr (1%)
15. maj 2026744 kr77,2 kr (9%)
4. maj 2026821,2 kr40,2 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret