Gå til hovedindhold

Nito Slangenippel 3/4" udvendig gevind med 3/4" slangespids

NitoSanitetEAN: 5702210276057
Pris fra 40,03 krtil 64 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 23,97 kr (37% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 36,45 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Slangenippel 3/4" udvendig gevind med 3/4" slangespids og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 40.03 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
NiTo 3/4" BSPP slangenippel for 3/4" slange
-47%40,03 kr
Før 74,94 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NiTo 3/4" BSPP slangenippel for 3/4" slange billede

Produktinformation

Slangenippel med BSPP gevind. Til vand. Maks. 80 °C. Maks. 25 bar. Fås i flere varianter. Slangespids

Produktspecifikationer

Mærke: NITO
Kategori: Vandingsartikler
EAN: 5702210276057
Varenr.: 414989
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nito Slangenippel for gevind 3/4"x3/4"x19,5mm
42 kr
Til butik
Nito Slangenippel for gevind 3/4"x3/4"x19,5mm billede

Produktinformation

Kvalitetsprodukter i drejet messing. Har fast pakning. Sikker for tryk og tæt. 5 års garanti Anvendes, hvor man bruger slanger som skal forbindes i forskellige længder efter behov, på vandhaner og andre tilslut-ninger i industri og håndværk.

Produktspecifikationer

Mærke: Nito
Kategori: Slanger koblinger beslag og tilbehoer
Artikel nr.: 2760EA4
EAN: 5702210276057
Varenr.: 2895517
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Slangenippel 3/4" udvendig gevind med 3/4" slangespids
42 kr
Til butik
Slangenippel 3/4" udvendig gevind med 3/4" slangespids billede

Produktinformation

Nito Slangenippel for gevind 3/4X3/4X19,5mm?Er kvalitetsprodukter i drejet messing Har fast pakning Sikker for tryk og tæt 5 års garanti Anvendes, hvor man bruger slanger som skal forbindes i forskellige længder efter behov, på vandhaner og andre tilslut-...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Slangenipler
EAN: 5702210276057
Varenr.: 242934
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Nito slangenippel, 3/4X3/4X19,5 mm
44,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nito Slangenippel for gevind 3/4X3/4X19,5mm
64 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Slangenippel 3/4" udvendig gevind med 3/4" slangespids koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Slangenippel 3/4" udvendig gevind med 3/4" slangespids koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk40,03 kr40,03 krKøb
2Proshop DK42 kr81 krKøb
3Elvvs.dk42 kr42 krKøb
4WATTOO.DK44,25 kr44,25 krKøb
5CS MEGASTORE DK64 kr103 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Slangenippel 3/4" udvendig gevind med 3/4" slangespids

PriceData har fulgt prisen på Slangenippel 3/4" udvendig gevind med 3/4" slangespids i 177 dage. Laveste pris i perioden er 35,98 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 42 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 39 kr.

Den nuværende pris på 40,03 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Slangenippel 3/4" udvendig gevind med 3/4" slangespids. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Slangenippel 3/4" udvendig gevind med 3/4" slangespids de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202640,03 kr1,97 kr (5%)
30. maj 202642 kr1,97 kr (5%)
23. maj 202640,03 kr1,97 kr (5%)
22. maj 202642 kr1,97 kr (5%)
15. maj 202640,03 kr1,97 kr (5%)
14. maj 202642 kr1,97 kr (5%)
5. maj 202640,03 kr
28. apr. 202640 kr3,55 kr (10%)
18. apr. 202636,45 kr3,55 kr (9%)
17. apr. 202640 kr3,55 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret