Gå til hovedindhold

Nito Slangenippel 1/4" udvendig gevind med 3/8" slangespids

NitoSanitetEAN: 5702211276452
Pris fra 11 krtil 21,46 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 10,46 kr (49% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Slangenippel 1/4" udvendig gevind med 3/8" slangespids og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 11 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Slangenippel 1/4" udvendig gevind med 3/8" slangespids
11 kr
Til butik
Slangenippel 1/4" udvendig gevind med 3/8" slangespids billede

Produktinformation

NIto Slangenippel for gevind 1/4X3/8X10,2mm Er kvalitetsprodukter i drejet messing Har fast pakning Sikker for tryk og tæt 5 års garantiAnvendes, hvor man bruger slanger som skal forbindes i forskellige længder efter behov, på vandhaner og andre tilslut-n...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Slangenipler
EAN: 5702211276452
Varenr.: 242920
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Nito slangenippel, gevind 1/4x3/8x10,2 mm
15 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nito Slangenippel for gevind 1/4"x3/8"x10,2mm
19 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nito Slangenippel for gevind 1/4X3/8X10,2mm
21,46 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Slangenippel 1/4" udvendig gevind med 3/8" slangespids koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Slangenippel 1/4" udvendig gevind med 3/8" slangespids koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk11 kr11 krKøb
2WATTOO.DK15 kr15 krKøb
3Proshop DK19 kr58 krKøb
4CS MEGASTORE DK21,46 kr60,46 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Slangenippel 1/4" udvendig gevind med 3/8" slangespids

PriceData har fulgt prisen på Slangenippel 1/4" udvendig gevind med 3/8" slangespids i 170 dage. Laveste pris i perioden er 11 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 16,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 15 kr.

Den nuværende pris på 11 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 32% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Slangenippel 1/4" udvendig gevind med 3/8" slangespids. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Slangenippel 1/4" udvendig gevind med 3/8" slangespids de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202611 kr4 kr (27%)
15. maj 202615 kr1,2 kr (7%)
14. maj 202616,2 kr1,2 kr (8%)
12. maj 202615 kr1,2 kr (7%)
8. maj 202616,2 kr
7. maj 202616,25 kr1,25 kr (8%)
14. dec. 202515 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret