Gå til hovedindhold

FLOWCONCEPT Oetiker Slangeklemme 13 - 15 mm, med 2 ører, forz. stål

FLOWCONCEPTSanitetEAN: 5706224001933
Pris fra 9,59 krtil 18,68 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 9,09 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 9 kr 25. maj

Sammenlign priser på Oetiker Slangeklemme 13 - 15 mm, med 2 ører, forz. stål og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 9.59 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Slangeklemme 13-15mm Oetiker
9,59 kr
Til butik
Slangeklemme 13-15mm Oetiker billede

Produktinformation

Oetiker slangeklemme 13 - 15 mm Til trykluft

Produktspecifikationer

Kategori: 507486249 - 511146910
EAN: 5706224001933
Varenr.: 232312
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Oetiker Slangeklemme 13 - 15 mm, med 2 ører, forz. stål
13,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SLANGEKLEMMER 13-15MM
14,68 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Slangeklemme 13-15mm - m/2 ører, forz. stål
18,68 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oetiker Slangeklemme 13 - 15 mm, med 2 ører, forz. stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oetiker Slangeklemme 13 - 15 mm, med 2 ører, forz. stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk9,59 kr9,59 krKøb
2vvsfittings.dk13,75 kr13,75 krKøb
3EL-GROSSISTEN14,68 kr14,68 krKøb
4CS MEGASTORE DK18,68 kr57,68 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oetiker Slangeklemme 13 - 15 mm, med 2 ører, forz. stål

PriceData har fulgt prisen på Oetiker Slangeklemme 13 - 15 mm, med 2 ører, forz. stål i 174 dage. Laveste pris i perioden er 8,44 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 14,68 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 11 kr.

Den nuværende pris på 9,59 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 30% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Oetiker Slangeklemme 13 - 15 mm, med 2 ører, forz. stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Oetiker Slangeklemme 13 - 15 mm, med 2 ører, forz. stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20269,59 kr
25. maj 20269 kr4,75 kr (35%)
24. maj 202613,75 kr4,75 kr (53%)
6. maj 20269 kr4,75 kr (35%)
5. maj 202613,75 kr4,75 kr (53%)
24. apr. 20269 kr5,68 kr (39%)
23. apr. 202614,68 kr5,68 kr (63%)
24. mar. 20269 kr4,75 kr (35%)
23. mar. 202613,75 kr4,75 kr (53%)
20. mar. 20269 kr4,75 kr (35%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret