Gå til hovedindhold

Vikan Slange, Nito, 10m el. 15 m, klar, til koldt vand - 15 meter | Forstøver, skum & spande | Koldtvandsslange | NODISCOUNT

Vikanskum & spandeEAN: 5701636035316
-20%Pris: 509,3 kr
1 forhandler
Før 636,63 krTidsbegrænset tilbud
Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 413 kr 23. mar.

Sammenlign priser på Slange, Nito, 10m el. 15 m, klar, til koldt vand - 15 meter | Forstøver, skum & spande | Koldtvandsslange | NODISCOUNT og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 509.3 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Slange, Nito, 10m el. 15 m, klar, til koldt vand - 15 meter | Forstøver, skum & spande | Koldtvandsslange | NODISCOUNT
-20%509,3 kr
Før 636,63 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Slange, Nito, 10m el. 15 m, klar, til koldt vand - 15 meter | Forstøver, skum & spande | Koldtvandsslange | NODISCOUNT billede

Produktinformation

NITO koldtvandsslange transparent polyester (PBT) med Q-koblinger Fleksibel og slidstærk NITO koldtvandsslange til industrirengøring og almindelige rengøringsopgaver med vand op til 40 °C. Slangen er fremstillet i transparent polyester (PBT) og leveres...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: skum & spande
EAN: 5701636035316
Varenr.: 47429089788241

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Slange, Nito, 10m el. 15 m, klar, til koldt vand - 15 meter | Forstøver, skum & spande | Koldtvandsslange | NODISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Slange, Nito, 10m el. 15 m, klar, til koldt vand - 15 meter | Forstøver, skum & spande | Koldtvandsslange | NODISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten509,3 kr509,3 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Slange, Nito, 10m el. 15 m, klar, til koldt vand - 15 meter | Forstøver, skum & spande | Koldtvandsslange | NODISCOUNT

PriceData har fulgt prisen på Slange, Nito, 10m el. 15 m, klar, til koldt vand - 15 meter | Forstøver, skum & spande | Koldtvandsslange | NODISCOUNT i 155 dage. Laveste pris i perioden er 413 kr (registreret d. 23. marts 2026), højeste er 636,63 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 480 kr.

Den nuværende pris på 509,3 kr er 6% over normalprisen. Der er registreret 11 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Slange, Nito, 10m el. 15 m, klar, til koldt vand - 15 meter | Forstøver, skum & spande | Koldtvandsslange | NODISCOUNT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Slange, Nito, 10m el. 15 m, klar, til koldt vand - 15 meter | Forstøver, skum & spande | Koldtvandsslange | NODISCOUNT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026509,3 kr39,3 kr (8%)
29. apr. 2026470 kr39,3 kr (8%)
26. apr. 2026509,3 kr39,3 kr (8%)
24. apr. 2026470 kr39,3 kr (8%)
22. apr. 2026509,3 kr39,3 kr (8%)
21. apr. 2026470 kr166,63 kr (26%)
17. apr. 2026636,63 kr168,63 kr (36%)
16. apr. 2026468 kr8 kr (2%)
10. apr. 2026460 kr8 kr (2%)
6. apr. 2026452 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret