Gå til hovedindhold

Novus 1.2 TSS Folding arm 2 Monitor Arm, 10 kg, 75 x 75 mm, 100 x 100 mm, Sort, Sølv

NovusEAN: 4009729046982
Pris fra 1.025 krtil 1.289 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 264 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Novus 1.2 TSS Folding arm 2 Monitor Arm, 10 kg, 75 x 75 mm, 100 x 100 mm, Sort, Sølv og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1025 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Novus TSS Folding Arm II
1.025 kr
Til butik
Novus TSS Folding Arm II billede

Produktinformation

Novus TSS Folding Arm II - Monteringssæt (drejelig arm) - for LCD display - sølv, antracit (sort) - kolonne

Produktspecifikationer

Mærke: Novus
Artikel nr.: 964+0119+000
EAN: 4009729046982
Varenr.: 993193625
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Novus 1.2 TSS Folding arm 2 Monitor Arm, 10 kg, 75 x 75 mm, 100 x 100 mm, Sort, Sølv
1.126 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmholder NOVUS TSS Faltarm II - op til 10 kg
-2%1.269 kr
Før 1.289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærmholder NOVUS TSS Faltarm II - op til 10 kg billede

Produktinformation

Fordele ved skærmholder til skrivebordFå mere plads på bordet og en mere behagelig arbejdsstilling med NOVUS TSS Faltarm II. Den fleksible skærmholder til skrivebord gør det let at placere én skærm præcist, så du kan arbejde effektivt hele dagen. Det stilrene design i sølv og sort passer diskret ind i moderne kontorer og hjemmearbejdspladser.Sådan hjælper NOVUS TSS Faltarm II i hverdagenArmen understøtter skærme op til 10 kg og er kompatibel med VESA 75 × 75 mm og 100 × 100 mm. Du får en robust løsning til én skærm, der holder din monitor sikkert på plads og frigør værdifuld bordplads. Ideel til kontor, studie og gaming-setup, hvor orden og ergonomi er i fokus.Monteringstype: SkrivebordAntal skærme: 1Maks. belastning: 10 kgVESA: 75 × 75 mm / 100 × 100 mmFarve: Sølv og sort...

Produktspecifikationer

Mærke: Novus
Kategori: Skærmholdere
Vægt: 1.97g
EAN: 4009729046982
Varenr.: 1923659
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmholder NOVUS TSS Faltarm II - op til 10 kg
-2%1.289 kr
Før 1.309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Novus 1.2 TSS Folding arm 2 Monitor Arm, 10 kg, 75 x 75 mm, 100 x 100 mm, Sort, Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Novus 1.2 TSS Folding arm 2 Monitor Arm, 10 kg, 75 x 75 mm, 100 x 100 mm, Sort, Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.025 kr1.025 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.126 kr1.126 krKøb
3Boligcenter DK1.269 kr1.269 krKøb
4Vivas DK1.289 kr1.368 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Novus 1.2 TSS Folding arm 2 Monitor Arm, 10 kg, 75 x 75 mm, 100 x 100 mm, Sort, Sølv

PriceData har fulgt prisen på Novus 1.2 TSS Folding arm 2 Monitor Arm, 10 kg, 75 x 75 mm, 100 x 100 mm, Sort, Sølv i 174 dage. Laveste pris i perioden er 1.025 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 1.087 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.045 kr.

Den nuværende pris på 1.025 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Novus 1.2 TSS Folding arm 2 Monitor Arm, 10 kg, 75 x 75 mm, 100 x 100 mm, Sort, Sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Novus 1.2 TSS Folding arm 2 Monitor Arm, 10 kg, 75 x 75 mm, 100 x 100 mm, Sort, Sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.025 kr2 kr (0%)
23. maj 20261.027 kr8 kr (1%)
12. mar. 20261.035 kr52 kr (5%)
7. mar. 20261.087 kr52 kr (5%)
8. feb. 20261.035 kr30 kr (3%)
5. feb. 20261.065 kr30 kr (3%)
24. jan. 20261.035 kr2 kr (0%)
31. dec. 20251.037 kr1 kr (0%)
13. dec. 20251.038 kr27 kr (3%)
11. dec. 20251.065 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret