Gå til hovedindhold

Abus Skurb Kid shiny red børnehjelm - Medium (50-55 cm)

AbusCykelhjelmeEAN: 4003318044267
Pris fra 349,3 krtil 499,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 150,65 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 333 kr 8. apr.

Sammenlign priser på Skurb Kid shiny red børnehjelm - Medium (50-55 cm) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 349.3 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ladcyklen.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ABUS Hjelm Skurb Kid, shiny red M
-30%349,3 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ABUS Hjelm Skurb Kid, shiny red M billede

Produktinformation

In-Mold der giver permanent forbindelse mellem den udvendige skal og det stødabsorberende hjelmmateriale (EPS) Zoom Ace Kids: finjusterbart, højdejusterbart justeringssystem med skridsikkert justeringshjul til individuel pasform Hjelm velegnet til hesteha...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ABUS
Kategori: Cykelhjelm
Farve: Rød
EAN: 4003318044267
Varenr.: 04426
Gå til eCykelhjelm DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Skurb Kid shiny red børnehjelm - Medium (50-55 cm)
-27%363 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skurb Kid shiny red børnehjelm - Medium (50-55 cm) billede

Produktinformation

Skurb Kid Shiny Red børnehjelmen tilbyder stil og sikkerhed til dine små eventyrere. Den strålende røde farve tilføjer en pop af energi, mens den sikre pasform og justerbare remme sikrer komfort og pålidelig beskyttelse under cykelture eller skateaktiviteter. Lad dine børn udforske verden sikkert og med stil. Produktdetaljer S (PDF) Produktdetaljer M (PDF)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Abus
Størrelse: Medium (50-55 cm)
EAN: 4003318044267
Varenr.: 54232052302169
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Abus Cykelhjelm - Skurb Kid - Shiny Red
499,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skurb Kid shiny red børnehjelm - Medium (50-55 cm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skurb Kid shiny red børnehjelm - Medium (50-55 cm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ladcyklen.dk349,3 kr349,3 krKøb
2eCykelhjelm DK363 kr402 krKøb
3Kids-world.dk499,95 kr499,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skurb Kid shiny red børnehjelm - Medium (50-55 cm)

PriceData har fulgt prisen på Skurb Kid shiny red børnehjelm - Medium (50-55 cm) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 333 kr (registreret d. 8. april 2026), højeste er 363 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 348 kr.

Den nuværende pris på 349,3 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Skurb Kid shiny red børnehjelm - Medium (50-55 cm). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Skurb Kid shiny red børnehjelm - Medium (50-55 cm) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026349,3 kr13,7 kr (4%)
18. maj 2026363 kr13,7 kr (4%)
3. maj 2026349,3 kr1,3 kr (0%)
1. maj 2026348 kr1,3 kr (0%)
30. apr. 2026349,3 kr1,3 kr (0%)
29. apr. 2026348 kr1,3 kr (0%)
24. apr. 2026349,3 kr12,3 kr (4%)
20. apr. 2026337 kr1 kr (0%)
16. apr. 2026338 kr11,3 kr (3%)
13. apr. 2026349,3 kr16,3 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret