Gå til hovedindhold

Vikan Skumsprøjte, Nito, 1,4 l, flere farver, med strålerør - Hvid | Skumudstyr | Gulve og Vægge | Overflader

VikanRengøringsartiklerEAN: 5705020930553
Pris fra 724 krtil 927,9 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 203,9 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 673 kr 1. jun.

Sammenlign priser på Skumsprøjte, Nito, 1,4 l, flere farver, med strålerør - Hvid | Skumudstyr | Gulve og Vægge | Overflader og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 724 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vikan Skumsprøjte inkl. strålerør 1/2(Q) 1,4 Liter hvid
724 kr
Til butik
Vikan Skumsprøjte inkl. strålerør 1/2(Q) 1,4 Liter hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Rengøringsartikler
Farve: 1
Artikel nr.: 5705020930553
EAN: 5705020930553
Varenr.: 4172031
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Vikan Skumsprøjte inkl. strålerør, 1/2"(Q), 1,4 Liter, Hvid
-34%764 kr
Før 1.159,88 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Skumsprøjte inkl. strålerør, 1/2"(Q), 1,4 Liter, Hvid billede

Produktinformation

Egnet til lettere rengøringsopgaver i f.eks. køkkener, slagterbutikker, mikrobryggerier, baderum, svømmehaller, fitness lokaler etc. Skum udlægges ved 2-6 bars vandtryk. Korrekt dosering i forholdet 0,4 til 10 %. Farvekodningen af kemibeholderne gør det...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Rengøring og rengøringsmidler
EAN: 5705020930553
Varenr.: 591107
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skumsprøjte, Nito, 1,4 l, flere farver, med strålerør - Hvid | Skumudstyr | Gulve og Vægge | Overflader
-20%927,9 kr
Før 1.159,88 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skumsprøjte, Nito, 1,4 l, flere farver, med strålerør - Hvid | Skumudstyr | Gulve og Vægge | Overflader billede

Produktinformation

Nito skumsprøjten er det perfekte redskab til havearbejde og rengøring. Med en imponerende kapacitet på 1,4 liter kan du nemt håndtere større opgaver uden at skulle fylde den op hele tiden. Skumsprøjten fås i flere flotte farver, så du kan vælge den, der...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Skumudstyr
EAN: 5705020930553
Varenr.: 47429089165649

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skumsprøjte, Nito, 1,4 l, flere farver, med strålerør - Hvid | Skumudstyr | Gulve og Vægge | Overflader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skumsprøjte, Nito, 1,4 l, flere farver, med strålerør - Hvid | Skumudstyr | Gulve og Vægge | Overflader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK724 kr763 krKøb
2Globaltools.dk764 kr764 krKøb
3Sikkerhedsgiganten927,9 kr927,9 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skumsprøjte, Nito, 1,4 l, flere farver, med strålerør - Hvid | Skumudstyr | Gulve og Vægge | Overflader

PriceData har fulgt prisen på Skumsprøjte, Nito, 1,4 l, flere farver, med strålerør - Hvid | Skumudstyr | Gulve og Vægge | Overflader i 155 dage. Laveste pris i perioden er 673 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 1.159,88 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 756 kr.

Den nuværende pris på 724 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Skumsprøjte, Nito, 1,4 l, flere farver, med strålerør - Hvid | Skumudstyr | Gulve og Vægge | Overflader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Skumsprøjte, Nito, 1,4 l, flere farver, med strålerør - Hvid | Skumudstyr | Gulve og Vægge | Overflader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026724 kr51 kr (8%)
1. jun. 2026673 kr51 kr (7%)
20. maj 2026724 kr8 kr (1%)
14. maj 2026716 kr8 kr (1%)
12. maj 2026708 kr8 kr (1%)
9. maj 2026700 kr8 kr (1%)
7. maj 2026692 kr32 kr (4%)
6. maj 2026724 kr48 kr (7%)
5. maj 2026676 kr48 kr (7%)
20. apr. 2026724 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret