Gå til hovedindhold

Bloomingville - Adee Deko, Hvid, Marmor, L34/13xH2xW9,5 cm

BloomingvilleIndretningEAN: 5711173270736
Pris fra 300 krtil 439 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 139 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 291 kr 13. apr.

Sammenlign priser på Bloomingville - Adee Deko, Hvid, Marmor, L34/13xH2xW9,5 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 300 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bloomingville Adee dekoration 13 cm Hvid
-30%300 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville Adee dekoration 13 cm Hvid billede

Produktinformation

Bloomingville Adee dekoration 13 cm Hvid

Produktspecifikationer

Kategori: Dekorationsdetaljer
EAN: 5711173270736
Varenr.: 508656-01
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
BLOOMINGVILLE Adee Deko, Hvid, Marmor, L13xH2xW4 cm
309 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Adee Deko, Hvid, Marmor, L34/13xH2xW9,5 cm
-24%325 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville - Adee Deko, Hvid, Marmor, L34/13xH2xW9,5 cm billede

Produktinformation

Adee Deko fra Bloomingville er en enkel men smuk dekorativ skulptur i hvid marmor. Med sine tre sammensatte lænker giver den et roligt og rent udtryk, der passer godt ind i hjemmets indretning. Den er ideel til at stille på en hylde i stuen eller som en f...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Farve: Hvid
EAN: 5711173270736
Varenr.: BLO82051707
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Skulptur Bloomingville Adee Decoration i hvid marmor 13 cm
439 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Adee Deko, Hvid, Marmor, L34/13xH2xW9,5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Adee Deko, Hvid, Marmor, L34/13xH2xW9,5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK300 kr349 krKøb
2Boboonline.dk309 kr309 krKøb
3Rikki Tikki Shop325 kr325 krKøb
4Likehome.dk439 kr439 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bloomingville - Adee Deko, Hvid, Marmor, L34/13xH2xW9,5 cm

PriceData har fulgt prisen på Bloomingville - Adee Deko, Hvid, Marmor, L34/13xH2xW9,5 cm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 271 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 325 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 300 kr.

Den nuværende pris på 300 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Bloomingville - Adee Deko, Hvid, Marmor, L34/13xH2xW9,5 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Bloomingville - Adee Deko, Hvid, Marmor, L34/13xH2xW9,5 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026300 kr9 kr (3%)
26. maj 2026309 kr1 kr (0%)
25. maj 2026310 kr15 kr (5%)
24. maj 2026325 kr25 kr (8%)
1. maj 2026300 kr9 kr (3%)
27. apr. 2026309 kr9 kr (3%)
26. apr. 2026300 kr9 kr (3%)
25. apr. 2026309 kr9 kr (3%)
24. apr. 2026300 kr9 kr (3%)
23. apr. 2026309 kr9 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret