Gå til hovedindhold

Skullcandy Crusher EVO Over-Ear Trådløse Hovedtelefoner Sort

SkullcandyElektronikEAN: 0810015587249
Pris fra 1.199 krtil 1.419 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 220 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 892 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Skullcandy Crusher EVO Over-Ear Trådløse Hovedtelefoner Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1199 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Skullcandy Crusher Evo
1.199 kr
Til butik
Skullcandy Crusher Evo billede

Produktinformation

Bluetooth over-ear-hovedtelefoner leverer justerbar Crusher® Sensory Bass, Personal Sound-tilpasning, Bluetooth® 5.0 og op til 40 timers batteritid med Rapid Charge. Crusher Evo kombinerer multisensorisk bas, du kan mærke, med høreoptimeret afspilning via Skullcandy App samt indbyggede betjeninger til opkald, numre og lydstyrke i et fladfoldende, sammenklappeligt design, der er skabt til at tage med overalt. Personal Sound by Mimi® til høreoptimeret afspilning Crusher justerbar sensorisk bas med taktil feedback 40 timers batteri med Rapid Charge (10 minutter = 4 timer) Bluetooth® 5.0 med indbygget Tile™-findeteknologi Indbyggede betjeninger til opkald, numre og lydstyrke Fladfoldende, sammenklappeligt, støjisolerende over-ear-design Nyd kraftfuld, personlig lyd til pendling, sessioner derhjemme og alt derimellem - uden at bekymre dig om at løbe tør for strøm.

Produktspecifikationer

Mærke: Skullcandy
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: S6EVW-N740
EAN: 0810015587249
Varenr.: 2910503
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Skullcandy Hovedtelefon Crusher EVO Over-Ear Trådløs Sort
-7%1.331 kr
Før 1.429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skullcandy Hovedtelefon Crusher EVO Over-Ear Trådløs Sort billede

Produktinformation

SKULLCANDY Hovedtelefon Crusher EVO Over-Ear Trådløs, Justerbar sensorisk base, Personlig lyd fra Audiodo ™, Trådløs via Bluetooth® 5, Op til 40 timers batteri, Hurtig opladning: 10 minutter = 4 timer, Opkald, skift nummer og lydstyrkekontrol, Aktiver assistent, Indbygget Tile ™ Finding Technology, Foldbar, flad og sammenfoldelig, Kompatibel med Skullcandy-appen, Gør dig klar til at opleve Skullcandy Crusher Bass' patenterede, rystende kraft - nu kombineret med den ultimative lydtilpasning med personlig lyd fra Audiodo ™. Du har aldrig hørt din musik og film før, fordi der aldrig har været noget lignende. Crusher® bas: Alt andet er bare en imitation, Skullcandy Crusher er den originale, unik fordybende sensoriske basoplevelse. Brug Crusher Bas-skyderen til perfekt justering af basniveauet: Skru ned for blød bas. Drej det op for virkelig at rasle knoglerne i din krop. Derudover har Crusher Evo forbedringer i lydkvalitet sammenlignet med den originale Crusher, så du hører et endnu bredere udvalg af bas og dybere, rigere lyde. Længere lytning med 40 timers batteridrift, Du har ikke tid til at oplade hovedtelefonerne hver gang du henter dem. Derfor har SkullCandy designet Crusher Evo med hele 40 timers batteri. Derudover, når batteriet begynder at blive lavt, giver funktionen Rapid Charge dig yderligere 4 timers lytningstid fra kun en hurtig 10-minutters opladning. Indstil din hørelse med personlig lyd i Skullcandy-appen, Ingen hørelse er den samme. Derfor vil vi hjælpe dig med at optimere din lyd til din unikke hørelse. Audiodo ™ -teknologien i Skullcandy-appen analyserer hørelsen i venstre og højre øre og skaber derefter en personlig lydprofil, der bruges til at justere lyden til de optimale niveauer for din specifikke hørelse. Den profil gemmes derefter i dine hovedtelefoner, så du oplever lyde som du aldrig har oplevet før. Tile®, Du behøver ikke at bekymre dig om at tabe din Crusher EVO takket være den indbyggede Tile®-tracker. Tjek Tile®-appen til enhver tid for at finde placeringen af ​​dine hovedtelefoner.

Produktspecifikationer

Mærke: Skullcandy
Kategori: Hovedtelefoner
EAN: 0810015587249
Varenr.: C25817
Gå til Bodystore DK
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Skullcandy Crusher EVO Over-Ear Trådløse Hovedtelefoner Sort
1.399 kr
Til butik
Skullcandy Crusher EVO Over-Ear Trådløse Hovedtelefoner Sort billede

Produktinformation

Skullcandy Cruscher EVO Over-Ear Wireless - Trådløse høretelefoner med et stilrent design til dig, der ønsker en enestående basoplevelse. Ved hjælp af Crusher Bass kan du nemt justere basniveauet, så det passer til dig.

Produktspecifikationer

Mærke: Skullcandy
Kategori: Skullcandy
Størrelse: OS
Artikel nr.: 253165
EAN: 0810015587249
Varenr.: 253165
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Skullcandy Crusher Evo Trådløs Hovedtelefoner Sort
1.419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skullcandy Crusher EVO Over-Ear Trådløse Hovedtelefoner Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skullcandy Crusher EVO Over-Ear Trådløse Hovedtelefoner Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.199 kr1.199 krKøb
2Teknikproffset DK1.331 kr1.390 krKøb
3Bodystore DK1.399 kr1.399 krKøb
4Ultrashop1.419 kr1.419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skullcandy Crusher EVO Over-Ear Trådløse Hovedtelefoner Sort

PriceData har fulgt prisen på Skullcandy Crusher EVO Over-Ear Trådløse Hovedtelefoner Sort i 178 dage. Laveste pris i perioden er 892 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 1.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 976 kr.

Den nuværende pris på 1.199 kr er 23% over normalprisen. Prisen er steget 32% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for Skullcandy Crusher EVO Over-Ear Trådløse Hovedtelefoner Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for Skullcandy Crusher EVO Over-Ear Trådløse Hovedtelefoner Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.199 kr5 kr (0%)
1. jun. 20261.194 kr5 kr (0%)
31. maj 20261.199 kr5 kr (0%)
29. maj 20261.194 kr41 kr (4%)
28. maj 20261.153 kr41 kr (3%)
24. maj 20261.194 kr235 kr (25%)
23. maj 2026959 kr153 kr (14%)
21. maj 20261.112 kr82 kr (7%)
19. maj 20261.194 kr102 kr (9%)
13. maj 20261.092 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret