Gå til hovedindhold

SKROSS Rejseadapter Europa til Schweiz + Italien + Brasilien - Til 2- og 3-polede enheder (jordforbindelse eller Euro-stik)

SKROSSComputer – tilbehørEAN: 7640326821441
Pris fra 61,85 krtil 99 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 37,15 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 58,36 kr 20. apr.

Sammenlign priser på SKROSS Rejseadapter Europa til Schweiz + Italien + Brasilien - Til 2- og 3-polede enheder (jordforbindelse eller Euro-stik) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 61.85 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rejseadapter Europa til Schweiz, Italien og Brasilien
61,85 kr
Til butik
Rejseadapter Europa til Schweiz, Italien og Brasilien billede

Produktspecifikationer

Mærke: SKross
Kategori: Tilbehør
Farve: 2
Artikel nr.: 77297
EAN: 7640326821441
Varenr.: 21954146
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
SKROSS Reseadapter Europa till Schweiz/Italien/Brasilien Jordad
-39%73 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SKROSS Reseadapter Europa till Schweiz/Italien/Brasilien Jordad billede

Produktinformation

SKROSS Reseadapter Europa till Schweiz + Italien + Brasilien, För 2- och 3-poliga enheter (Schuko- eller Euro-kontakt), Schweiziska, italienska och brasilianska standarder för uttag används i 15 länder runt om i världen. Vår SKROSS® Country Adapter Europa till Schweiz + Italien + Brasilien ger, en tillförlitlig och enkel anslutning för enheter med en Schuko- eller Euro-kontakt, vilket gör det möjligt att använda strömkrävande enheter som bärbara datorer och hårtorkar på ett säkert sätt. Specifikationer: Designad i Schweiz, Lämplig för utrustning med jordade och ojordade stickproppar (2- och 3-poliga), Uttag för: 3-polig Europa (Schuko) & 2-polig Euro, Utgångskontakt: Schweiz, Italien, Brasilien, Ingångsspänning: 100 V - 250 V, Max. belastning: 10 A, Nominell effekt: t.ex. 100 V - 1000 W / 250 V - 2500 W, Utbytbar säkring: T10 A, Adapter: 56x80x54 mm (WxHxD), OBS! Konverterar inte spänning, Produktdokument, EU-Försäkran.

Produktspecifikationer

Mærke: SKROSS
Kategori: Rejseadaptere
EAN: 7640326821441
Varenr.: D34339
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Europe to Switzerland + Italy + Brazil
74 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Jordforbindelsesadapter fra Europa til Schweiz/Italien/Brasilien
-9%99 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SKROSS Rejseadapter Europa til Schweiz + Italien + Brasilien - Til 2- og 3-polede enheder (jordforbindelse eller Euro-stik) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SKROSS Rejseadapter Europa til Schweiz + Italien + Brasilien - Til 2- og 3-polede enheder (jordforbindelse eller Euro-stik) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK61,85 kr100,85 krKøb
2Teknikproffset DK73 kr122 krKøb
3CompuMail DK74 kr74 krKøb
4Estore DK99 kr99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SKROSS Rejseadapter Europa til Schweiz + Italien + Brasilien - Til 2- og 3-polede enheder (jordforbindelse eller Euro-stik)

PriceData har fulgt prisen på SKROSS Rejseadapter Europa til Schweiz + Italien + Brasilien - Til 2- og 3-polede enheder (jordforbindelse eller Euro-stik) i 185 dage. Laveste pris i perioden er 56 kr (registreret d. 29. december 2025), højeste er 99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 67 kr.

Den nuværende pris på 61,85 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for SKROSS Rejseadapter Europa til Schweiz + Italien + Brasilien - Til 2- og 3-polede enheder (jordforbindelse eller Euro-stik). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for SKROSS Rejseadapter Europa til Schweiz + Italien + Brasilien - Til 2- og 3-polede enheder (jordforbindelse eller Euro-stik) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202661,85 kr11,15 kr (15%)
30. apr. 202673 kr11,15 kr (18%)
29. apr. 202661,85 kr1 kr (2%)
28. apr. 202660,85 kr12,15 kr (17%)
26. apr. 202673 kr1 kr (1%)
21. apr. 202672 kr13,64 kr (23%)
20. apr. 202658,36 kr13,64 kr (19%)
19. apr. 202672 kr1 kr (1%)
13. apr. 202673 kr5 kr (7%)
11. apr. 202668 kr31 kr (31%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret