Gå til hovedindhold

Tvillum Skrivebord Vesterholm Function Plus L-formet hjørneskrivebord hvid/oxid beton, hvide stålben, B145xD81 cm, 2 skuffer

TvillumSkrivebordeEAN: 5713035067829
Pris fra 1.499 krtil 1.979 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 480 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.279 kr 23. mar.

Sammenlign priser på Skrivebord Vesterholm Function Plus L-formet hjørneskrivebord hvid/oxid beton, hvide stålben, B145xD81 cm, 2 skuffer og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1499 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Skrivebord Vesterholm Function Plus L-formet hjørneskrivebord hvid/oxid beton, hvide stålben, B145xD81 cm, 2 skuffer
1.499 kr
Til butik
Skrivebord Vesterholm Function Plus L-formet hjørneskrivebord hvid/oxid beton, hvide stålben, B145xD81 cm, 2 skuffer billede

Produktinformation

Tero hjørneskrivebord fra Vesterholm (leverandør: Vesterholm) er et stilrent og praktisk valg til hjemmekontoret. Den L-formede bordplade i hvid/oxid beton giver god arbejdsplads og passer særligt godt i hjørner, hvor den udnytter rummet effektivt. Bordet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vesterholm
Kategori: Bordben til skriveborde
Farve: Hvid/Oxid Beton
EAN: 5713035067829
Varenr.: 3189057
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Plus skrivebord hjørneskrivebord med 3 hylder og 2 skuffer, hvid/beton dekor
1.979 kr
Til butik
Plus skrivebord hjørneskrivebord med 3 hylder og 2 skuffer, hvid/beton dekor billede

Produktinformation

Plus skrivebord hjørneskrivebord med 3 hylder og 2 skuffer, hvid/beton dekor er en Skriveborde i Hvid farve, som bringer både stil og funktionalitet til dit hjem. Plus skrivebord hjørneskrivebord med 3 hylder og 2 skuffer, hvid/beton dekor. Dette produkt er skabt med øje for detaljer, hvilket sikrer både æstetisk appel og høj holdbarhed. Det er designet med tanke på både funktionalitet og stil, hvilket gør det til det perfekte valg til ethvert rum i dit hjem. Materialerne, der er anvendt, er af høj kvalitet, hvilket giver produktet en lang levetid og sikrer, at det kan modstå daglig brug. Uanset om det er til opbevaring eller som en dekorativ tilføjelse, vil dette produkt løfte din indretning og bringe ekstra komfort og elegance ind i din bolig.

Produktspecifikationer

Mærke: Tvillum
Kategori: Skriveborde
Størrelse: 145 cm x 77 cm
Vægt: 35.4g
Artikel nr.: 07-8011849gx
EAN: 5713035067829
Varenr.: 07-8011849gx

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skrivebord Vesterholm Function Plus L-formet hjørneskrivebord hvid/oxid beton, hvide stålben, B145xD81 cm, 2 skuffer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skrivebord Vesterholm Function Plus L-formet hjørneskrivebord hvid/oxid beton, hvide stålben, B145xD81 cm, 2 skuffer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Likehome.dk1.499 kr1.499 krKøb
2ebuy24 DK1.979 kr2.328 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skrivebord Vesterholm Function Plus L-formet hjørneskrivebord hvid/oxid beton, hvide stålben, B145xD81 cm, 2 skuffer

PriceData har fulgt prisen på Skrivebord Vesterholm Function Plus L-formet hjørneskrivebord hvid/oxid beton, hvide stålben, B145xD81 cm, 2 skuffer i 139 dage. Laveste pris i perioden er 1.279 kr (registreret d. 1. marts 2026), højeste er 1.579 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.438 kr.

Den nuværende pris på 1.499 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Skrivebord Vesterholm Function Plus L-formet hjørneskrivebord hvid/oxid beton, hvide stålben, B145xD81 cm, 2 skuffer. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Skrivebord Vesterholm Function Plus L-formet hjørneskrivebord hvid/oxid beton, hvide stålben, B145xD81 cm, 2 skuffer de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.499 kr113,9 kr (8%)
26. maj 20261.385,1 kr113,9 kr (8%)
24. maj 20261.499 kr113,9 kr (8%)
8. maj 20261.385,1 kr153,9 kr (10%)
29. apr. 20261.539 kr40 kr (3%)
28. apr. 20261.579 kr40 kr (3%)
18. apr. 20261.539 kr164 kr (12%)
14. apr. 20261.375 kr124 kr (8%)
6. apr. 20261.499 kr80 kr (5%)
5. apr. 20261.579 kr80 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret