Gå til hovedindhold

House Nordic Skrivebord med sort ramme og egetræslook bordplade 100x45x75 cm - 2402055

House NordicSkrivebordeSkandinavisk designHjemmekontor og studieområderEAN: 5713917008858

House Nordic Vita Skrivebord med egetræslook bordplade og sort stålstel. Perfekt til moderne hjemmekontor med stilrent skandinavisk design og funktionalitet. Læs mere

Pris fra 485 krtil 775 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 290 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 424 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Skrivebord med sort ramme og egetræslook bordplade 100x45x75 cm - 2402055 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 485 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Vita skrivebord sort, ege dekor
485 kr
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Vita - Skrivebord med sort ramme og egetræslook bordplade 100x45x75 cm
-17%499 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
HOUSE NORDIC Vita skrivebord - natur melamin og sort stål (100x45)
509 kr
Til butik
Gå til Billige Bolig Møbler
TrustScore 0 ud af 50,0
Vita Skrivebord - Skrivebord, Egetræslook Med Sort Stel 100X45X75 Cm
531 kr
Til butik
Gå til Lammeuld.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Vita Skrivebord, egetræslook med sorte ben, 100x45x75 cm
699 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Skrivebord med sort ramme og egetræslook bordplade 100x45x75 cm - 2402055
699,95 kr
Til butik
Gå til 3-nordic
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Zeta - Skrivebord i sort metal og egelook bordplade
775 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skrivebord med sort ramme og egetræslook bordplade 100x45x75 cm - 2402055 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skrivebord med sort ramme og egetræslook bordplade 100x45x75 cm - 2402055 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1ebuy24 DK485 kr534 krKøb
2Bolig & Haven499 kr499 krKøb
3Boboonline.dk509 kr509 krKøb
4Billige Bolig Møbler531 kr531 krKøb
5Lammeuld.dk699 kr699 krKøb
6Homeshop DK699,95 kr699,95 krKøb
73-nordic775 kr775 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

House Nordic Vita Skrivebord

House Nordic

House Nordic Vita Skrivebord med egetræslook bordplade og sort stålstel. Perfekt til moderne hjemmekontor med stilrent skandinavisk design og funktionalitet.

• vita skrivebord
• house nordic bord
• egetræs skrivebord
• sort stålbord
• hjemmekontorbord
• skandinavisk skrivebord
• Hjemmekontor og studieområder
• Skandinavisk design

Beskrivelse

House Nordic Vita Skrivebord kombinerer stilfuldt skandinavisk design med praktisk funktionalitet. Skrivebordet har en elegant egetræslook bordplade på 100x45 cm med sort stålstel, der skaber en moderne og professionel arbejdsplads. Fremstillet i holdbare materialer - stål, spånplade og melaminfolie - der sikrer lang levetid. Med dimensioner på 100x45x75 cm giver det optimal plads til computer, dokumenter og arbejdsredskaber. Det slanke design passer perfekt ind i både hjemmekontor og studieområder. Skrivebordet leveres adskilt for nem transport og samling. Vægten på 6,6 kg gør det let at flytte, mens det stadig er stabilt nok til daglig brug. Den naturlige egetræsfinish tilføjer varme til rummet og matcher skandinaviske indretningsstile perfekt.

Specifikationer

stel:Sort stål
farve:Natur egetræslook
vægt:6,6 kg
bredde:45 cm
finish:Melaminfolie
højde:75 cm
længde:100 cm
levering:Adskilt
bordplade:Egetræslook melamin
materiale:Stål, spånplade, melaminfolie

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor stort er skrivebordet?

Skrivebordet måler 100x45x75 cm og giver rigelig plads til computer og arbejdsmaterialer.

Er skrivebordet nemt at samle?

Ja, skrivebordet leveres adskilt med vejledning og er designet til nem hjemme-samling.

Passer det til små rum?

Med sine kompakte mål på 100x45 cm er det perfekt til mindre hjemmekontorer og studieområder.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skrivebord med sort ramme og egetræslook bordplade 100x45x75 cm - 2402055

PriceData har fulgt prisen på Skrivebord med sort ramme og egetræslook bordplade 100x45x75 cm - 2402055 i 128 dage. Laveste pris i perioden er 424 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 486 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 458 kr.

Den nuværende pris på 485 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Skrivebord med sort ramme og egetræslook bordplade 100x45x75 cm - 2402055. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Skrivebord med sort ramme og egetræslook bordplade 100x45x75 cm - 2402055 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026485 kr61 kr (14%)
30. apr. 2026424 kr61 kr (13%)
29. apr. 2026485 kr61 kr (14%)
11. feb. 2026424 kr62 kr (13%)
10. feb. 2026486 kr62 kr (15%)
9. feb. 2026424 kr62 kr (13%)
8. feb. 2026486 kr62 kr (15%)
6. feb. 2026424 kr62 kr (13%)
5. feb. 2026486 kr62 kr (15%)
28. jan. 2026424 kr62 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret