Gå til hovedindhold

Boligcenter Skrivebord med opbevaring med hylde Betongrå 90 x 48 x 101.5 cm

BoligcenterSkrivebordeEAN: 8721158252456
Pris fra 719 krtil 747,89 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 28,89 kr (4% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 709 kr 5. maj

Sammenlign priser på Skrivebord med opbevaring med hylde Betongrå 90 x 48 x 101.5 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 719 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skrivebord med opbevaring med hylde Betongrå 90 x 48 x 101.5 cm
-16%719 kr
Før 860 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skrivebord med opbevaring med hylde Betongrå 90 x 48 x 101.5 cm billede

Produktinformation

Mød dit nye yndlingsarbejdsplads! Dette moderne rektangulære skrivebord til hjemmekontoret blander stil og funktion på en cool måde. Med sine rene linjer og trendy look kan det løfte din arbejdsplads på et øjeblik. Det handler ikke kun om udseendet; det er designet til at dække dine behov og give dig masser af opbevaring, så du kan holde alt organiseret. Uanset om dit rum er lille eller stort, passer skrivebordet perfekt ind og giver dig et dedikeret sted til arbejde eller kreative projekter. Kvalitetsbygning: Lavet af topkvalitets konstrueret træ, som både holder og ser godt ud. Den glatte overflade er ridsefast og super nem at rengøre, hvilket giver masser af holdbarhed.Smart opbevaring: Med plader af praktiske materialer som MDF eller spånplade, giver dette skrivebord gode muligheder til at holde styr på bøger, kontorartikler og forsyninger, så alt er organiseret.Stilfuldt touch: I tråd med moderne designtrends har dette skrivebord et enkelt, men klassisk look. De firkantede ben sikrer stabilitet, mens den rektangulære form er perfekt til alt fra skrivning til computertid. Den teksturerede overflade giver et fedt vibe til dit hjemmekontor.Perfekte anvendelser: Dette skrivebord er ideelt til hjemmekontorer og passer perfekt til professionelt arbejde, studier eller kreative projekter. Dets enkle design passer godt ind i minimalistisk eller moderne indretning, så du får et arbejdsområde tilpasset dine behov.Lille vedligeholdelse: At holde det rent er en leg - tør det bare af med en fugtig klud. Desuden betyder de ridsefast overflader, at dit arbejdsområde forbliver friskt og indbydende. Farve: BetongråMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 90 x 48 x 101.5 CM (L x B x H)Vægt: 26.75 kgOpbevaringMed hyldeIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x bord med opbevaring...

Produktspecifikationer

Kategori: Skriveborde
Vægt: 28.25g
EAN: 8721158252456
Varenr.: 1705808
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Skrivebord med opbevaring med hylde Betongrå 90 x 48 x 101.5 cm
-16%739 kr
Før 880 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skrivebord med opbevaring med hylde Betongrå 90 x 48 x 101.5 cm billede

Produktinformation

Mød dit nye yndlingsarbejdsplads! Dette moderne rektangulære skrivebord til hjemmekontoret blander stil og funktion på en cool måde. Med sine rene linjer og trendy look kan det løfte din arbejdsplads på et øjeblik. Det handler ikke kun om udseendet; det er designet til at dække dine behov og give dig masser af opbevaring, så du kan holde alt organiseret. Uanset om dit rum er lille eller stort, passer skrivebordet perfekt ind og giver dig et dedikeret sted til arbejde eller kreative projekter. Kvalitetsbygning: Lavet af topkvalitets konstrueret træ, som både holder og ser godt ud. Den glatte overflade er ridsefast og super nem at rengøre, hvilket giver masser af holdbarhed.Smart opbevaring: Med plader af praktiske materialer som MDF eller spånplade, giver dette skrivebord gode muligheder til at holde styr på bøger, kontorartikler og forsyninger, så alt er organiseret.Stilfuldt touch: I tråd med moderne designtrends har dette skrivebord et enkelt, men klassisk look. De firkantede ben sikrer stabilitet, mens den rektangulære form er perfekt til alt fra skrivning til computertid. Den teksturerede overflade giver et fedt vibe til dit hjemmekontor.Perfekte anvendelser: Dette skrivebord er ideelt til hjemmekontorer og passer perfekt til professionelt arbejde, studier eller kreative projekter. Dets enkle design passer godt ind i minimalistisk eller moderne indretning, så du får et arbejdsområde tilpasset dine behov.Lille vedligeholdelse: At holde det rent er en leg - tør det bare af med en fugtig klud. Desuden betyder de ridsefast overflader, at dit arbejdsområde forbliver friskt og indbydende. Farve: BetongråMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 90 x 48 x 101.5 CM (L x B x H)Vægt: 26.75 kgOpbevaringMed hyldeIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x bord med opbevaringAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skriveborde
Størrelse: 90 x 48 x 101.5 cm
Vægt: 28.25g
EAN: 8721158252456
Varenr.: 1705808
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skrivebord med opbevaring med hylde Betongrå 90 x 48 x 101.5 cm
-16%739 kr
Før 880 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skrivebord med opbevaring med hylde Betongrå 90 x 48 x 101.5 cm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skriveborde
Størrelse: 90 x 48 x 101.5 cm
Vægt: 28.25g
EAN: 8721158252456
Varenr.: 1705808
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Bord med hylde Beton Grå 90 x 48 x 101,5 cm Konstrueret træ
747,89 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skrivebord med opbevaring med hylde Betongrå 90 x 48 x 101.5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skrivebord med opbevaring med hylde Betongrå 90 x 48 x 101.5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK719 kr719 krKøb
2Livera DK739 kr808 krKøb
3Vivas DK739 kr808 krKøb
4DesignShoppen747,89 kr747,89 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skrivebord med opbevaring med hylde Betongrå 90 x 48 x 101.5 cm

PriceData har fulgt prisen på Skrivebord med opbevaring med hylde Betongrå 90 x 48 x 101.5 cm i 127 dage. Laveste pris i perioden er 595 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 719 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 643 kr.

Den nuværende pris på 719 kr er 12% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Skrivebord med opbevaring med hylde Betongrå 90 x 48 x 101.5 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Skrivebord med opbevaring med hylde Betongrå 90 x 48 x 101.5 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026719 kr10 kr (1%)
5. maj 2026709 kr50 kr (8%)
16. feb. 2026659 kr
15. feb. 2026658,97 kr23,97 kr (4%)
14. feb. 2026635 kr
13. feb. 2026634,92 kr4,92 kr (1%)
7. feb. 2026630 kr29 kr (4%)
6. feb. 2026659 kr33 kr (5%)
4. feb. 2026626 kr18 kr (3%)
3. feb. 2026608 kr51 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret