Gå til hovedindhold

Boligcenter Skrivebord med opbevaring artisan eg 90 x 48 x 101.5 cm

BoligcenterSkrivebordeEAN: 8721158252494
Pris fra 599 krtil 622,05 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 23,05 kr (4% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 589 kr 5. maj

Sammenlign priser på Skrivebord med opbevaring artisan eg 90 x 48 x 101.5 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 599 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skrivebord med opbevaring artisan eg 90 x 48 x 101.5 cm
-30%599 kr
Før 860 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skrivebord med opbevaring artisan eg 90 x 48 x 101.5 cm billede

Produktinformation

Mød dit nye yndlingsarbejdsplads! Dette moderne rektangulære skrivebord til hjemmekontoret blander stil og funktion på en cool måde. Med sine rene linjer og trendy look kan det løfte din arbejdsplads på et øjeblik. Det handler ikke kun om udseendet; det er designet til at dække dine behov og give dig masser af opbevaring, så du kan holde alt organiseret. Uanset om dit rum er lille eller stort, passer skrivebordet perfekt ind og giver dig et dedikeret sted til arbejde eller kreative projekter. Kvalitetsbygning: Lavet af topkvalitets konstrueret træ, som både holder og ser godt ud. Den glatte overflade er ridsefast og super nem at rengøre, hvilket giver masser af holdbarhed.Smart opbevaring: Med plader af praktiske materialer som MDF eller spånplade, giver dette skrivebord gode muligheder til at holde styr på bøger, kontorartikler og forsyninger, så alt er organiseret.Stilfuldt touch: I tråd med moderne designtrends har dette skrivebord et enkelt, men klassisk look. De firkantede ben sikrer stabilitet, mens den rektangulære form er perfekt til alt fra skrivning til computertid. Den teksturerede overflade giver et fedt vibe til dit hjemmekontor.Perfekte anvendelser: Dette skrivebord er ideelt til hjemmekontorer og passer perfekt til professionelt arbejde, studier eller kreative projekter. Dets enkle design passer godt ind i minimalistisk eller moderne indretning, så du får et arbejdsområde tilpasset dine behov.Lille vedligeholdelse: At holde det rent er en leg - tør det bare af med en fugtig klud. Desuden betyder de ridsefast overflader, at dit arbejdsområde forbliver friskt og indbydende. Farve: Artisan egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 90 x 48 x 101.5 CM (L x B x H)Vægt: 26.75 kgOpbevaringMed hyldeIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x bord med opbevaring

Produktspecifikationer

Kategori: Skriveborde
Vægt: 28.25g
EAN: 8721158252494
Varenr.: 1705812
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Skrivebord med opbevaring artisan eg 90 x 48 x 101.5 cm
-30%619 kr
Før 880 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skrivebord med opbevaring artisan eg 90 x 48 x 101.5 cm billede

Produktinformation

Mød dit nye yndlingsarbejdsplads! Dette moderne rektangulære skrivebord til hjemmekontoret blander stil og funktion på en cool måde. Med sine rene linjer og trendy look kan det løfte din arbejdsplads på et øjeblik. Det handler ikke kun om udseendet; det er designet til at dække dine behov og give dig masser af opbevaring, så du kan holde alt organiseret. Uanset om dit rum er lille eller stort, passer skrivebordet perfekt ind og giver dig et dedikeret sted til arbejde eller kreative projekter. Kvalitetsbygning: Lavet af topkvalitets konstrueret træ, som både holder og ser godt ud. Den glatte overflade er ridsefast og super nem at rengøre, hvilket giver masser af holdbarhed.Smart opbevaring: Med plader af praktiske materialer som MDF eller spånplade, giver dette skrivebord gode muligheder til at holde styr på bøger, kontorartikler og forsyninger, så alt er organiseret.Stilfuldt touch: I tråd med moderne designtrends har dette skrivebord et enkelt, men klassisk look. De firkantede ben sikrer stabilitet, mens den rektangulære form er perfekt til alt fra skrivning til computertid. Den teksturerede overflade giver et fedt vibe til dit hjemmekontor.Perfekte anvendelser: Dette skrivebord er ideelt til hjemmekontorer og passer perfekt til professionelt arbejde, studier eller kreative projekter. Dets enkle design passer godt ind i minimalistisk eller moderne indretning, så du får et arbejdsområde tilpasset dine behov.Lille vedligeholdelse: At holde det rent er en leg - tør det bare af med en fugtig klud. Desuden betyder de ridsefast overflader, at dit arbejdsområde forbliver friskt og indbydende. Farve: Artisan egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 90 x 48 x 101.5 CM (L x B x H)Vægt: 26.75 kgOpbevaringMed hyldeIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x bord med opbevaringAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skriveborde
Størrelse: 90 x 48 x 101.5 cm
Vægt: 28.25g
EAN: 8721158252494
Varenr.: 1705812
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skrivebord med opbevaring artisan eg 90 x 48 x 101.5 cm
-30%619 kr
Før 880 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skrivebord med opbevaring artisan eg 90 x 48 x 101.5 cm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skriveborde
Størrelse: 90 x 48 x 101.5 cm
Vægt: 28.25g
EAN: 8721158252494
Varenr.: 1705812
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Bord Artisan Egetræ 90 x 48 x 101,5 cm Konstrueret træ
622,05 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skrivebord med opbevaring artisan eg 90 x 48 x 101.5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skrivebord med opbevaring artisan eg 90 x 48 x 101.5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK599 kr599 krKøb
2Livera DK619 kr688 krKøb
3Vivas DK619 kr688 krKøb
4DesignShoppen622,05 kr622,05 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skrivebord med opbevaring artisan eg 90 x 48 x 101.5 cm

PriceData har fulgt prisen på Skrivebord med opbevaring artisan eg 90 x 48 x 101.5 cm i 142 dage. Laveste pris i perioden er 567 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 679 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 624 kr.

Den nuværende pris på 599 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Skrivebord med opbevaring artisan eg 90 x 48 x 101.5 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Skrivebord med opbevaring artisan eg 90 x 48 x 101.5 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026599 kr10 kr (2%)
5. maj 2026589 kr31,62 kr (5%)
4. maj 2026620,62 kr30,38 kr (5%)
25. apr. 2026651 kr
19. apr. 2026650,65 kr28,35 kr (4%)
18. apr. 2026679 kr49 kr (8%)
17. apr. 2026630 kr49 kr (7%)
16. apr. 2026679 kr49 kr (8%)
6. apr. 2026630 kr2 kr (0%)
1. apr. 2026632 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret