Gå til hovedindhold

Skovl, Vikan, 103,5x27,1x32,7cm, orange, PP, kort skaft, standard blad, T-greb | Skovle, greb og rive | greb og rive | NODISCOUNT

Vikangreb og riveEAN: 5705020563171
Pris fra 174,2 krtil 182,9 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 8,7 kr (5% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skovl, Vikan, 103,5x27,1x32,7cm, orange, PP, kort skaft, standard blad, T-greb | Skovle, greb og rive | greb og rive | NODISCOUNT og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 174.2 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Vikan Skovl, T-Greb, 1035 mm, Orange
-24%174,2 kr
Før 228,63 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Skovl, T-Greb, 1035 mm, Orange billede

Produktinformation

Denne lette og robuste skovl med T-greb har et helstøbt design uden områder, hvor der kan ophobes bakterier. Den glatte overflade er nem at rengøre og gør skovlen ideel til flytning af fødevareingredienser eller store mængder madaffald.

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Haveredskaber
EAN: 5705020563171
Varenr.: 590709
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skovl, Vikan, 103,5x27,1x32,7cm, orange, PP, kort skaft, standard blad, T-greb | Skovle, greb og rive | greb og rive | NODISCOUNT
-20%182,9 kr
Før 228,63 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skovl, Vikan, 103,5x27,1x32,7cm, orange, PP, kort skaft, standard blad, T-greb | Skovle, greb og rive | greb og rive | NODISCOUNT billede

Produktinformation

Denne skovl fra Vikan måler 103,5x27,1x32,7cm og er farvet i en levende orange farve. Skovlen er fremstillet af holdbart PP-materiale, der gør den let at rengøre og ideel til brug i fødevareindustrien. Den korte skaft og det ergonomiske T-greb gør det nem...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: greb og rive
EAN: 5705020563171
Varenr.: 47429087265105

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skovl, Vikan, 103,5x27,1x32,7cm, orange, PP, kort skaft, standard blad, T-greb | Skovle, greb og rive | greb og rive | NODISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skovl, Vikan, 103,5x27,1x32,7cm, orange, PP, kort skaft, standard blad, T-greb | Skovle, greb og rive | greb og rive | NODISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk174,2 kr174,2 krKøb
2Sikkerhedsgiganten182,9 kr182,9 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skovl, Vikan, 103,5x27,1x32,7cm, orange, PP, kort skaft, standard blad, T-greb | Skovle, greb og rive | greb og rive | NODISCOUNT

PriceData har fulgt prisen på Skovl, Vikan, 103,5x27,1x32,7cm, orange, PP, kort skaft, standard blad, T-greb | Skovle, greb og rive | greb og rive | NODISCOUNT i 155 dage. Laveste pris i perioden er 174,2 kr (registreret d. 17. marts 2026), højeste er 228,63 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 190 kr.

Den nuværende pris på 174,2 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Skovl, Vikan, 103,5x27,1x32,7cm, orange, PP, kort skaft, standard blad, T-greb | Skovle, greb og rive | greb og rive | NODISCOUNT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Skovl, Vikan, 103,5x27,1x32,7cm, orange, PP, kort skaft, standard blad, T-greb | Skovle, greb og rive | greb og rive | NODISCOUNT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026174,2 kr8,7 kr (5%)
30. maj 2026182,9 kr8,7 kr (5%)
23. maj 2026174,2 kr8,7 kr (5%)
22. maj 2026182,9 kr8,7 kr (5%)
15. maj 2026174,2 kr8,7 kr (5%)
14. maj 2026182,9 kr8,7 kr (5%)
2. maj 2026174,2 kr8,7 kr (5%)
1. maj 2026182,9 kr8,7 kr (5%)
18. apr. 2026174,2 kr54,43 kr (24%)
17. apr. 2026228,63 kr54,43 kr (31%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret