Gå til hovedindhold

Magnaplast Skolan støjdæmpende rør 110-500mm med muffe

MagnaplastAfløbEAN: 4052836350206
Pris fra 61 krtil 75 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 14 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 48 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Skolan støjdæmpende rør 110-500mm med muffe og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 61 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Skoaln Støjdæmp.rør 110-500mm M.muffe
61 kr
Til butik
Skoaln Støjdæmp.rør 110-500mm M.muffe billede

Produktinformation

Skolan støjdæmpende rør er optaget/registreret i databasen for byggeprodukter, som kan anvendes/indgå i Svanemærket byggeri

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: 0825103263 - 887679760
EAN: 4052836350206
Varenr.: 1186153
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Skolan støjdæmp.rør 110-500mm m.muffe
66,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Skolan støjdæmpende rør 110-500mm med muffe
75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skolan støjdæmpende rør 110-500mm med muffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skolan støjdæmpende rør 110-500mm med muffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk61 kr61 krKøb
2MaintainIt66,25 kr66,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK75 kr114 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skolan støjdæmpende rør 110-500mm med muffe

PriceData har fulgt prisen på Skolan støjdæmpende rør 110-500mm med muffe i 171 dage. Laveste pris i perioden er 48 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 66,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 52 kr.

Den nuværende pris på 61 kr er 17% over normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Skolan støjdæmpende rør 110-500mm med muffe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Skolan støjdæmpende rør 110-500mm med muffe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202661 kr1 kr (2%)
1. jun. 202662 kr1 kr (2%)
25. maj 202661 kr3,05 kr (5%)
24. maj 202664,05 kr3,05 kr (5%)
8. maj 202661 kr12 kr (24%)
6. maj 202649 kr17,25 kr (26%)
5. maj 202666,25 kr17,25 kr (35%)
24. apr. 202649 kr2,99 kr (6%)
23. apr. 202651,99 kr2,99 kr (6%)
18. apr. 202649 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret