Gå til hovedindhold

Solar Plus Skolan støjdæmpende grenrør 58mm 87 grader

Solar PlusAfløbEAN: 4052836324009
Pris fra 34,22 krtil 42 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 7,78 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 26,81 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Skolan støjdæmpende grenrør 58mm 87 grader og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 34.22 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Skolan Støjdæmp.Grenrør 58Mm 87 Gr.
34,22 kr
Til butik
Skolan Støjdæmp.Grenrør 58Mm 87 Gr. billede

Produktinformation

Skolan støjdæmpende grenrør 58mm 87 grader Søgetermer: 0802180322 - 332400-09 - 882925050 - 4052836324009

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Plumbing
EAN: 4052836324009
Varenr.: 8810793861457
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Skolan støjdæmp.grenrør 58mm 87 gr.
35 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Skolan støjdæmpende grenrør 58mm 87 grader
42 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skolan støjdæmpende grenrør 58mm 87 grader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skolan støjdæmpende grenrør 58mm 87 grader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk34,22 kr34,22 krKøb
2MaintainIt35 kr35 krKøb
3CS MEGASTORE DK42 kr81 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skolan støjdæmpende grenrør 58mm 87 grader

PriceData har fulgt prisen på Skolan støjdæmpende grenrør 58mm 87 grader i 171 dage. Laveste pris i perioden er 26,67 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 48,37 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 32 kr.

Den nuværende pris på 34,22 kr er 7% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Skolan støjdæmpende grenrør 58mm 87 grader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Skolan støjdæmpende grenrør 58mm 87 grader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202634,22 kr
31. maj 202635 kr
20. maj 202634,22 kr
19. maj 202635 kr
9. maj 202634,22 kr
5. maj 202635 kr2 kr (5%)
3. maj 202637 kr9,25 kr (20%)
2. maj 202646,25 kr2,12 kr (4%)
26. apr. 202648,37 kr20,58 kr (74%)
15. apr. 202627,79 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret