Gå til hovedindhold

Magnaplast Skolan støjdæmpende bøjning 110mm 87 grader

MagnaplastAfløbEAN: 4052836351401
Pris fra 62,38 krtil 65 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 2,62 kr (4% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 48,66 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Skolan støjdæmpende bøjning 110mm 87 grader og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 62.38 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Skolan Støjdæmp. Bøjning 110Mm 87 Grader
62,38 kr
Til butik
Skolan Støjdæmp. Bøjning 110Mm 87 Grader billede

Produktinformation

Skolan støjdæmpende bøjning 110mm 87 grader Søgetermer: 0802180199 - 335140-05 - 882920110 - 4052836351401

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Plumbing
EAN: 4052836351401
Varenr.: 8810791960913
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Skolan støjdæmpende bøjning 110mm 87 grader
64 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Skolan støjdæmp. bøjning 110mm 87 grader
65 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skolan støjdæmpende bøjning 110mm 87 grader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skolan støjdæmpende bøjning 110mm 87 grader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk62,38 kr62,38 krKøb
2CS MEGASTORE DK64 kr103 krKøb
3MaintainIt65 kr65 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skolan støjdæmpende bøjning 110mm 87 grader

PriceData har fulgt prisen på Skolan støjdæmpende bøjning 110mm 87 grader i 173 dage. Laveste pris i perioden er 48,42 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 65,58 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 55 kr.

Den nuværende pris på 62,38 kr er 13% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Skolan støjdæmpende bøjning 110mm 87 grader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Skolan støjdæmpende bøjning 110mm 87 grader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202662,38 kr1,62 kr (3%)
31. maj 202664 kr1,62 kr (3%)
20. maj 202662,38 kr1,62 kr (3%)
19. maj 202664 kr1,62 kr (3%)
9. maj 202662,38 kr1,62 kr (3%)
8. maj 202664 kr1 kr (2%)
7. maj 202665 kr8 kr (14%)
2. maj 202657 kr8,58 kr (13%)
27. apr. 202665,58 kr1,58 kr (2%)
26. apr. 202664 kr13,34 kr (26%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret