Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Skinne profil C, 1,5 millimeter, 6 meter, S1 A

EL-GrossistenEludstyrEAN: 5707157709156
Pris fra 418,18 krtil 762 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 343,82 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skinne profil C, 1,5 millimeter, 6 meter, S1 A og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 418.18 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Skinne profil c 1,5 milimeter-6 meter s1 a
418,18 kr
Til butik
Skinne profil c 1,5 milimeter-6 meter s1 a billede

Produktinformation

Skinne længde 6 meter, mål 30x32mm

Produktspecifikationer

EAN: 5707157709156
Varenr.: 15841593360719
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Skinne profil C, 1,5 millimeter, 6 meter, S1 A
423 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Skinne profil c 1,5 milimeter-6 meter, s1 a
762 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skinne profil C, 1,5 millimeter, 6 meter, S1 A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skinne profil C, 1,5 millimeter, 6 meter, S1 A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN418,18 kr418,18 krKøb
2WATTOO.DK423 kr423 krKøb
3CS MEGASTORE DK762 kr961 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skinne profil C, 1,5 millimeter, 6 meter, S1 A

PriceData har fulgt prisen på Skinne profil C, 1,5 millimeter, 6 meter, S1 A i 182 dage. Laveste pris i perioden er 408,35 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 762 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 581 kr.

Den nuværende pris på 418,18 kr er 28% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 45% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Skinne profil C, 1,5 millimeter, 6 meter, S1 A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Skinne profil C, 1,5 millimeter, 6 meter, S1 A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026418,18 kr101,82 kr (20%)
8. maj 2026520 kr242 kr (32%)
7. maj 2026762 kr242 kr (47%)
30. apr. 2026520 kr242 kr (32%)
29. apr. 2026762 kr242 kr (47%)
10. apr. 2026520 kr36 kr (7%)
3. apr. 2026484 kr11 kr (2%)
1. apr. 2026473 kr200 kr (30%)
31. mar. 2026673 kr200 kr (42%)
15. mar. 2026473 kr200 kr (30%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret