Gå til hovedindhold

SKIN1007 SKIN1004 Madagascar Centella Probio-Cica Essense Toner 210ml

SKIN1004AnsigtsrensEAN: 8809576261738
Pris fra 101,56 krtil 195 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 93,44 kr (48% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på SKIN1007 SKIN1004 Madagascar Centella Probio-Cica Essense Toner 210ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 101.56 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SKIN1004 Madagascar Centella Probio-Cica Essence Toner 210ml
101,56 kr
Til butik
SKIN1004 Madagascar Centella Probio-Cica Essence Toner 210ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: Skin1004
Kategori: Skintonic
Farve: 1
Artikel nr.: 8809576261738
EAN: 8809576261738
Varenr.: 21328988
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SKIN1004 - Madagascar Centella Probio-Cica Essence 210 ml
152 kr
Til butik
SKIN1004 - Madagascar Centella Probio-Cica Essence 210 ml billede

Produktinformation

Berolig og genopliv din hud med SKIN1004 Madagascar Centella Probio-Cica Essence Toner. Med Centella Asiatica fra Madagaskar lindrer den irritation, fugter i dybden og styrker hudbarrieren. Den lette essenslignende tekstur er perfekt til alle hudtyper og efterlader huden balanceret og strålende.

Produktspecifikationer

Mærke: SKIN1004
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 8809576261738
EAN: 8809576261738
Varenr.: 3332918
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SKIN1004 Madagascar Centella Probio-Cica Essense Toner (210 ml)
-33%166 kr
Før 246 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SKIN1004 Madagascar Centella Probio-Cica Essense Toner (210 ml) billede

Produktinformation

Madagascar Centella Probio-Cica Essence Toner er en fugtgivende essenstoner udviklet til sensitiv hud. Formlen kombinerer Centella Asiatica-ekstrakt fra Madagaskar med TECA-komponenter (madecassic acid, asiaticoside, asiatic acid) og hudidentiske lipider (ceramid NP, phytosphingosine), som hjælper med at berolige huden og støtte dens naturlige barriere. Et Lactobacillus-ferment hjælper med at bevare hudens naturlige balance, mens fugtbindere som hyaluronsyre og betain bidrager til øget fugt og en glattere fornemmelse. Huden føles blød, fugtet og får en naturlig glød.

Produktspecifikationer

Mærke: SKIN1004
Kategori: Ansigtsvand & toner
Vægt: 281g
Artikel nr.: 3048
EAN: 8809576261738
Varenr.: B084761
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
SKIN1007 SKIN1004 Madagascar Centella Probio-Cica Essense Toner 210ml
-28%195 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SKIN1007 SKIN1004 Madagascar Centella Probio-Cica Essense Toner 210ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SKIN1007 SKIN1004 Madagascar Centella Probio-Cica Essense Toner 210ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK101,56 kr140,56 krKøb
2Proshop DK152 kr191 krKøb
3Bangerhead DK166 kr166 krKøb
4Teknikproffset DK195 kr244 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SKIN1007 SKIN1004 Madagascar Centella Probio-Cica Essense Toner 210ml

PriceData har fulgt prisen på SKIN1007 SKIN1004 Madagascar Centella Probio-Cica Essense Toner 210ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 101,56 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 148 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 119 kr.

Den nuværende pris på 101,56 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for SKIN1007 SKIN1004 Madagascar Centella Probio-Cica Essense Toner 210ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for SKIN1007 SKIN1004 Madagascar Centella Probio-Cica Essense Toner 210ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026101,56 kr14,44 kr (12%)
12. maj 2026116 kr1 kr (1%)
8. maj 2026115 kr2 kr (2%)
2. maj 2026117 kr9 kr (8%)
1. maj 2026108 kr9 kr (8%)
25. apr. 2026117 kr3 kr (3%)
24. apr. 2026120 kr10 kr (8%)
23. apr. 2026130 kr17 kr (12%)
21. apr. 2026147 kr30 kr (26%)
18. apr. 2026117 kr7 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret