Gå til hovedindhold

SKIN1004 Madagascar Centella Watergel Sheet Ampoule Mask 5 x 25 m

SKIN1004Masker og peels til hudplejeEAN: 8809913833086
Pris fra 71 krtil 135 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 64 kr (47% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 54 kr 16. apr.

Sammenlign priser på SKIN1004 Madagascar Centella Watergel Sheet Ampoule Mask 5 x 25 m og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 71 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
SKIN1004 Madagascar Centella Watergel Sheet Ampoule Mask 5 x 25 m
-30%71 kr
Før 102 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SKIN1004 Madagascar Centella Watergel Sheet Ampoule Mask 5 x 25 m billede

Produktinformation

Madagascar Centella Watergel Sheet Ampoule Mask indeholder naturlig mynteolie og Centella asiatica-ekstrakt til at afkøle og berolige følsom hud.

Produktspecifikationer

Mærke: Skin1004
Kategori: Ansigtsmasker
Artikel nr.: 17
EAN: 8809913833086
Varenr.: 3300017
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
SKIN1004 Madagascar Centella Watergel Sheet Ampoule Mask 5pcs
-21%110 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SKIN1004 Madagascar Centella Watergel Sheet Ampoule Mask 5pcs billede

Produktinformation

SKIN1004 Madagascar Centella Watergel Sheet Ampoule Mask is a cooling and soothing sheet mask, formulated with centella asiatica extract from Madagascar and natural field mint oil. The mask helps to calm the appearance of redness, balance the skin and provide intense hydration - perfect for sensitive or stressed skin. The innovative watergel sheet technology allows for a generously ampoule-filled mask that retains moisture longer without drying out. The unique gel base provides improved absorption of essence, tight adhesion and a cooling sensation. The mask material is extra soft and gentle. Quantity: 5-pack.

Produktspecifikationer

Mærke: SKIN1004
Kategori: Masker
EAN: 8809913833086
Varenr.: D43702
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
SKIN1004 Madagascar Centella Watergel Sheet Ampoule Mask - 5 pcs
117 kr
Til butik
SKIN1004 Madagascar Centella Watergel Sheet Ampoule Mask - 5 pcs billede

Produktinformation

Beroligende sheet mask med Madagascar centella til sensitiv hud SKIN1004 Madagascar Centella Watergel Sheet Ampoule Mask kombinerer K-beauty innovation med naturens kraft fra Madagascar. Denne intensive sheet mask er beriget med centella asiatica, der berøliger irriteret hud og giver dyb fugt. Den unikke watergel-formel sikrer optimal absorption af de aktive ingredienser, mens den tynde sheet mask tilpasser sig perfekt til ansigtets konturer og leverer koncentrerede ampoule-fordele direkte til huden. Hvorfor du vil elske denne centella sheet mask Indeholder ren Madagascar centella asiatica til øjeblikkelig beroligelse Watergel-formel for dybere penetration og langvarig fugt Perfekt til sensitiv og irriteret hud der har brug for ekstra pleje Praktisk 5-pak til regelmæssig hudpleje eller rejsebrug Oplev kraften fra Madagascar centella og giv din hud den intensive pleje, den fortjener. Prøv SKIN1004 Madagascar Centella Watergel Sheet Ampoule Mask i dag!

Produktspecifikationer

Mærke: SKIN1004
Kategori: Sheet masks
Artikel nr.: 118494
EAN: 8809913833086
Varenr.: 118494
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SKIN1004 Madagascar Centella Watergel Sheet Ampoule Mask (5 pcs)
126 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
SKIN1004 Madagascar Centella Watergel Sheet Ampoule Mask 5-Pack 5
135 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SKIN1004 Madagascar Centella Watergel Sheet Ampoule Mask 5 x 25 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SKIN1004 Madagascar Centella Watergel Sheet Ampoule Mask 5 x 25 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK71 kr71 krKøb
2Teknikproffset DK110 kr159 krKøb
3NordicFeel DK117 kr117 krKøb
4Bangerhead DK126 kr126 krKøb
5Lyko DK135 kr135 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SKIN1004 Madagascar Centella Watergel Sheet Ampoule Mask 5 x 25 m

PriceData har fulgt prisen på SKIN1004 Madagascar Centella Watergel Sheet Ampoule Mask 5 x 25 m i 164 dage. Laveste pris i perioden er 54 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 125 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 104 kr.

Den nuværende pris på 71 kr er 32% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 43% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for SKIN1004 Madagascar Centella Watergel Sheet Ampoule Mask 5 x 25 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for SKIN1004 Madagascar Centella Watergel Sheet Ampoule Mask 5 x 25 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202671 kr54 kr (43%)
8. maj 2026125 kr23 kr (23%)
30. apr. 2026102 kr1 kr (1%)
29. apr. 2026101 kr7 kr (6%)
18. apr. 2026108 kr54 kr (100%)
16. apr. 202654 kr63 kr (54%)
14. apr. 2026117 kr16 kr (16%)
13. apr. 2026101 kr24 kr (19%)
10. apr. 2026125 kr24 kr (24%)
8. apr. 2026101 kr24 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret