Gå til hovedindhold

Skin Food Lip Stick - 48 gr. - Weleda

WeledaLæbebalsam og -behandlingerEAN: 4001638580793
Pris fra 55 krtil 67,5 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 12,5 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 49 kr 5. apr.

Sammenlign priser på Skin Food Lip Stick - 48 gr. - Weleda og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 55 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Weleda Skin Food Lip Stick 4,8 g
55 kr
Til butik
Weleda Skin Food Lip Stick 4,8 g billede

Produktinformation

Weleda Skin Food Lip Stick 4,8 g En intensivt plejende læbepomade baseret på Weledas klassiske Skin Food-formel, skabt til tørre og sprukne læber. Den danner en beskyttende barriere og efterlader dine læber bløde og gennemfugtede i alle slags vejr. Hvordan fungerer den? Den rige tekstur smelter let på læberne og giver øjeblikkelig lindring til tør hud ved hjælp af naturlige planteolier og voks. Kombinationen af stedmoderblomst, morgenfrue og kamille beroliger huden, mens solsikkeolie og kakaosmør tilfører dybdegående næring. Den føles behagelig og fedter ikke, hvilket gør den ideel til daglig brug, både alene eller som en plejende base under din læbestift. Passer til Alle hudtyper · Tørre læber · Daglig pleje · Beskyttelse Hvad gør den unik? Baseret på den originale Skin Food-formel med helende ekstrakter fra morgenfrue og kamille Indeholder økologisk solsikkeolie og bivoks, der låser fugten inde i huden Naturlig duft fra ægte æteriske olier, der giver en mild og frisk oplevelse Certificeret naturlig hudpleje uden syntetiske konserveringsmidler eller duftstoffer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Weleda
Kategori: Læbepomade
Størrelse: 4.8 g
Artikel nr.: 195513
EAN: 4001638580793
Varenr.: 195513
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Weleda Skin Food Lip Stick - 48 gr.
-25%56,21 kr
Før 74,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Weleda Skin Food Lip Stick - 48 gr. billede

Produktinformation

Skin Food Lip Balm en ultimative redning for tørre og sprukne læber. Med en trippelvirkende formel, der både blødgør, fugter og beskytter læben. Den lette formel efterlader ingen klistret følelse og er perfekt at bruge ovenpå din favoritlæbestift eller l...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Weleda
Kategori: Diverse
EAN: 4001638580793
Varenr.: 26773
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Weleda Skin Food Lip Stick 4.8 g
-25%56,25 kr
Før 75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Weleda Skin Food Lip Stick 4.8 g billede

Produktinformation

Opdag Skin Food Lip Balm er en læbepomade, som er den ultimative redning til tørre og sprukne læber! Med en trippelvirkende formel, der både blødgør, fugter og beskytter, kan du sige farvel til tørre læber og hej til glansfulde og bløde læber. Den lette f...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Weleda
Kategori: Lip Balms & Treatments
EAN: 4001638580793
Varenr.: 121444
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Weleda Skin Food Lip Stick, 48g.
56,25 kr
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Skin Food Lip Stick - 48 gr. - Weleda
65 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Weleda Skin Food Lip Stick 4,8 g
65 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Weleda Skin Food Lip Stick
-10%67,5 kr
Før 74,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skin Food Lip Stick - 48 gr. - Weleda koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skin Food Lip Stick - 48 gr. - Weleda koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NordicFeel DK55 kr55 krKøb
2Duft og Natur56,21 kr56,21 krKøb
3NiceHair.dk56,25 kr56,25 krKøb
4Ren-velvaereshop.dk56,25 kr56,25 krKøb
5Økologisk-Supermarked65 kr65 krKøb
6Lyko DK65 kr65 krKøb
7Helsegrossisten.dk67,5 kr67,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skin Food Lip Stick - 48 gr. - Weleda

PriceData har fulgt prisen på Skin Food Lip Stick - 48 gr. - Weleda i 163 dage. Laveste pris i perioden er 47 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 59 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 54 kr.

Den nuværende pris på 55 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Skin Food Lip Stick - 48 gr. - Weleda. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Skin Food Lip Stick - 48 gr. - Weleda de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202655 kr1,25 kr (2%)
18. maj 202656,25 kr1,3 kr (2%)
29. apr. 202654,95 kr1,26 kr (2%)
23. apr. 202656,21 kr
21. apr. 202656,25 kr
17. apr. 202656 kr
9. apr. 202656,25 kr7,25 kr (15%)
5. apr. 202649 kr7,25 kr (13%)
3. apr. 202656,25 kr7,25 kr (15%)
2. apr. 202649 kr7 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret