Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Sikkerhedsvest påbudt P220 - Plast / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Påbudsskilte | Skilte

Pris fra 106,25 krtil 112,5 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 6,25 kr (6% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt Sikkerhedsvest påbudt P220 - Plast / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Påbudsskilte | Skilte og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 106.25 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Sikkerhedsvest påbudt P220 - Plast / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Påbudsskilte | Skilte
106,25 kr
Til butik
Skilt Sikkerhedsvest påbudt P220 - Plast / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Påbudsskilte | Skilte billede

Produktinformation

Skilt Sikkerhedsvest påbudt P220 Påbudsskilt med den danske tekst 'Sikkerhedsvest påbudt' med tekst og symbol der følger DS/EN ISO 7010:2011 (Sikkerhedsskilte), samt forskrifter for sikkerhedsskilte, i henhold til Arbejdstilsynets bekendtgørelse nr. 518 S...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387031963
Varenr.: 46986254942545
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sikkerhedsvest påbudt - Plast - 210 x 148 mm
112,5 kr
Til butik
Sikkerhedsvest påbudt - Plast - 210 x 148 mm billede

Produktinformation

Sikkerhedsvest påbudt - Bestil herNogle virksomheder har arbejdsopgaver, der kræver brugen af sikkerhedsveste. I så fald bør man benytte påbudsskilte der oplyser og stiller krav til brugen af sikkerhedsveste. Det kan du gøre med dette påbudsskilt som vise...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Safety & Warning Signs
Farve: Signalblå
Størrelse: A5 - 210 mm x 148 mm
EAN: 5708387031963
Varenr.: P220PA5

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Sikkerhedsvest påbudt P220 - Plast / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Påbudsskilte | Skilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Sikkerhedsvest påbudt P220 - Plast / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Påbudsskilte | Skilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten106,25 kr106,25 krKøb
2JO Safety DK112,5 kr112,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Sikkerhedsvest påbudt P220 - Plast / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Påbudsskilte | Skilte

PriceData har fulgt prisen på Skilt Sikkerhedsvest påbudt P220 - Plast / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Påbudsskilte | Skilte i 87 dage. Laveste pris i perioden er 106,25 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 117 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 110 kr.

Den nuværende pris på 106,25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Skilt Sikkerhedsvest påbudt P220 - Plast / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Påbudsskilte | Skilte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Skilt Sikkerhedsvest påbudt P220 - Plast / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Påbudsskilte | Skilte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026106,25 kr10,75 kr (9%)
11. maj 2026117 kr10,75 kr (10%)
9. mar. 2026106,25 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret