Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Radioaktivitet materiale - Refleks alu. / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Rektangel |

Pris fra 150 krtil 157,5 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 7,5 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt Radioaktivitet materiale - Refleks alu. / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Rektangel | og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 150 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Radioaktivitet materiale - Refleks alu. / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Rektangel |
150 kr
Til butik
Skilt Radioaktivitet materiale - Refleks alu. / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Rektangel | billede

Produktinformation

Skilt Radioaktivitet materiale Advarselsskiltet for radioaktivt materiale markerer farlige områder, hvor radioaktive stoffer opbevares eller håndteres, og følger ISO7010-standarderne. Det informerer effektivt medarbejdere om risikoen og hjælper med at for...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387013082
Varenr.: 47242353475921
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Advarselsskilt - Radioaktivitet materiale - Refleks aluminium - 210 x 148 mm (A5)
157,5 kr
Til butik
Advarselsskilt - Radioaktivitet materiale - Refleks aluminium - 210 x 148 mm (A5) billede

Produktinformation

Advarselsskilte mod radioaktivitet er en stor hjælp for medarbejderne, så de kan agerer derefter og ikke kommer til at lave fejl, med store konsekvenser. Radioaktivitet er nemlig utrolig farligt, så man kan ikke advarer medarbejderne nok omkring dette.Hvi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Safety & Warning Signs
Farve: Signalgul
Størrelse: A5 - 210 mm x 148 mm
EAN: 5708387013082
Varenr.: A315RAA5

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Radioaktivitet materiale - Refleks alu. / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Rektangel | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Radioaktivitet materiale - Refleks alu. / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Rektangel | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten150 kr150 krKøb
2JO Safety DK157,5 kr157,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Radioaktivitet materiale - Refleks alu. / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Rektangel |

PriceData har fulgt prisen på Skilt Radioaktivitet materiale - Refleks alu. / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Rektangel | i 88 dage. Laveste pris i perioden er 150 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 157,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 153 kr.

Den nuværende pris på 150 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Skilt Radioaktivitet materiale - Refleks alu. / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Rektangel |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Skilt Radioaktivitet materiale - Refleks alu. / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Rektangel | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026150 kr7,5 kr (5%)
24. maj 2026157,5 kr7,5 kr (5%)
9. mar. 2026150 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret