Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Radioaktive stoffer - Plast / 225 mm | Skilte | Skilt |

Pris fra 142,5 krtil 150 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 7,5 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt Radioaktive stoffer - Plast / 225 mm | Skilte | Skilt | og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 142.5 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Radioaktive stoffer - Plast / 225 mm | Skilte | Skilt |
142,5 kr
Til butik
Skilt Radioaktive stoffer - Plast / 225 mm | Skilte | Skilt | billede

Produktinformation

Skilt Radioaktive stoffer Advarselsskiltet for radioaktive stoffer signalerer tydeligt faren ved tilstedeværelsen af radioaktivt materiale og hjælper med at forhindre utilsigtede hændelser. Symbolet er i overensstemmelse med ISO7010-standarderne og findes...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387125464
Varenr.: 47242365206865
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Advarselsskilt - Radioaktive stoffer - Plast - 225 mm
150 kr
Til butik
Advarselsskilt - Radioaktive stoffer - Plast - 225 mm billede

Produktinformation

Radioaktivitet kan være farligt for medarbejdere og derfor er det påkrævet med et advarselsskilt, der gør opmærksom på hvor der er radioaktivitet. Det bør der i hvert fald være, hvis man som virksomhed ønsker at drive en ansvarlig og fornuftig sikkerhedsp...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Safety & Warning Signs
Farve: Signalgul
Størrelse: 225 mm
EAN: 5708387125464
Varenr.: A356PT5

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Radioaktive stoffer - Plast / 225 mm | Skilte | Skilt | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Radioaktive stoffer - Plast / 225 mm | Skilte | Skilt | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten142,5 kr142,5 krKøb
2JO Safety DK150 kr150 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Radioaktive stoffer - Plast / 225 mm | Skilte | Skilt |

PriceData har fulgt prisen på Skilt Radioaktive stoffer - Plast / 225 mm | Skilte | Skilt | i 87 dage. Laveste pris i perioden er 142,5 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 150 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 145 kr.

Den nuværende pris på 142,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Skilt Radioaktive stoffer - Plast / 225 mm | Skilte | Skilt |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Skilt Radioaktive stoffer - Plast / 225 mm | Skilte | Skilt | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026142,5 kr7,5 kr (5%)
24. maj 2026150 kr7,5 kr (5%)
9. mar. 2026142,5 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret