Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt PCB adgang forbudt - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel |

Pris fra 142,5 krtil 168,75 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 26,25 kr (16% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt PCB adgang forbudt - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel | og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 142.5 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt PCB adgang forbudt - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel |
142,5 kr
Til butik
Skilt PCB adgang forbudt - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel | billede

Produktinformation

Skilt PCB adgang forbudt Advarselsskiltet "PCB adgang forbudt" forhindrer adgang til områder, hvor PCB-stoffer (polychlorerede biphenyler) kan være til stede, og advarer mod potentielle sundhedsrisici. Skiltet er designet til at beskytte personer mod skad...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387032380
Varenr.: 47242321822033
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Advarselsskilt - PCB adgang forbudt - Plast - 297 x 210 mm (A4)
150 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
SKILT - PCB Adgang forbudt, Plast, A4, 210x297mm
168,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt PCB adgang forbudt - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt PCB adgang forbudt - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten142,5 kr142,5 krKøb
2JO Safety DK150 kr150 krKøb
3Globaltools.dk168,75 kr168,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt PCB adgang forbudt - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel |

PriceData har fulgt prisen på Skilt PCB adgang forbudt - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel | i 64 dage. Laveste pris i perioden er 142,5 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 168,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 153 kr.

Den nuværende pris på 142,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Skilt PCB adgang forbudt - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Skilt PCB adgang forbudt - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026142,5 kr7,5 kr (5%)
24. maj 2026150 kr7,5 kr (5%)
12. maj 2026142,5 kr26,25 kr (16%)
11. maj 2026168,75 kr26,25 kr (18%)
20. apr. 2026142,5 kr26,25 kr (16%)
19. apr. 2026168,75 kr26,25 kr (18%)
2. apr. 2026142,5 kr26,25 kr (16%)
1. apr. 2026168,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret