Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Må ikke betjenes F108 - Plast med snor / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel | Skilt

Pris fra 152,5 krtil 187,5 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 35 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt Må ikke betjenes F108 - Plast med snor / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel | Skilt og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 152.5 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Må ikke betjenes F108 - Plast med snor / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel | Skilt
152,5 kr
Til butik
Skilt Må ikke betjenes F108 - Plast med snor / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel | Skilt billede

Produktinformation

Skilt Må ikke betjenes F108 Skilt "Må ikke betjenes F108" er et vigtigt redskab på arbejdspladsen, hvor der er anlæg i brug. For at sikre, at de ansatte er opmærksomme på, hvordan anlæggene skal behandles, er det afgørende at skilte med de nødvendige krav...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387017035
Varenr.: 47251758678353
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Må ikke betjenes - Plast med snor - 297 x 210 mm
161,25 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
SKILT - Må ikke betjenes, Plast, A4, 210x297mm
187,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Må ikke betjenes F108 - Plast med snor / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel | Skilt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Må ikke betjenes F108 - Plast med snor / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel | Skilt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten152,5 kr152,5 krKøb
2JO Safety DK161,25 kr161,25 krKøb
3Globaltools.dk187,5 kr187,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Må ikke betjenes F108 - Plast med snor / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel | Skilt

PriceData har fulgt prisen på Skilt Må ikke betjenes F108 - Plast med snor / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel | Skilt i 87 dage. Laveste pris i perioden er 152,5 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 187,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 161 kr.

Den nuværende pris på 152,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Skilt Må ikke betjenes F108 - Plast med snor / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel | Skilt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Skilt Må ikke betjenes F108 - Plast med snor / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel | Skilt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026152,5 kr8,75 kr (5%)
24. maj 2026161,25 kr8,75 kr (6%)
12. maj 2026152,5 kr35 kr (19%)
11. maj 2026187,5 kr35 kr (23%)
9. mar. 2026152,5 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret