Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Livsfarlig gas i beholder 401671 - Refleks alu. / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Landbrugsskilte | Skilt

JO SafetySkiltningEAN: 5708387094807
Pris fra 218,75 krtil 230 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 11,25 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt Livsfarlig gas i beholder 401671 - Refleks alu. / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Landbrugsskilte | Skilt og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 218.75 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Livsfarlig gas i beholder 401671 - Refleks alu. / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Landbrugsskilte | Skilt
218,75 kr
Til butik
Skilt Livsfarlig gas i beholder 401671 - Refleks alu. / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Landbrugsskilte | Skilt billede

Produktinformation

Skilt Livsfarlig gas i beholder 401671 Vær advaret om den potentielle fare for livsfarlig gas i beholdere med dette advarselsskilt. Skiltet er udstyret med den danske tekst 'Livsfarlig gas i beholder', samt et symbol og tekst i overensstemmelse med DS/EN...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387094807
Varenr.: 47242340434257
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Advarselsskilt - Livsfarlig gas i beholder - Refleks aluminium - 297 x 210 mm (A4)
230 kr
Til butik
Advarselsskilt - Livsfarlig gas i beholder - Refleks aluminium - 297 x 210 mm (A4) billede

Produktinformation

Livsfarlig gas i beholder Bestil gylletank-skilt herGylletanke indeholder forskellige former for gasser i en række beholdere, der er direkte livsfarlige. Man bør yde en ekstra indsats for at advare og informere om de potentielle farer, der er ved de pågæ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Signage
Farve: Signalgul
Størrelse: A4 - 297 mm x 210 mm
EAN: 5708387094807
Varenr.: 401671RAA4

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Livsfarlig gas i beholder 401671 - Refleks alu. / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Landbrugsskilte | Skilt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Livsfarlig gas i beholder 401671 - Refleks alu. / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Landbrugsskilte | Skilt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten218,75 kr218,75 krKøb
2JO Safety DK230 kr230 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Livsfarlig gas i beholder 401671 - Refleks alu. / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Landbrugsskilte | Skilt

PriceData har fulgt prisen på Skilt Livsfarlig gas i beholder 401671 - Refleks alu. / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Landbrugsskilte | Skilt i 87 dage. Laveste pris i perioden er 218,75 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 230 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 223 kr.

Den nuværende pris på 218,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Skilt Livsfarlig gas i beholder 401671 - Refleks alu. / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Landbrugsskilte | Skilt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Skilt Livsfarlig gas i beholder 401671 - Refleks alu. / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Landbrugsskilte | Skilt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026218,75 kr11,25 kr (5%)
24. maj 2026230 kr11,25 kr (5%)
9. mar. 2026218,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret