Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Lav temperatur A333 - Refleks alu. / (A6) 148 x 105 mm | Skilte | Rektangel |

Pris fra 132,5 krtil 140 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 7,5 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt Lav temperatur A333 - Refleks alu. / (A6) 148 x 105 mm | Skilte | Rektangel | og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 132.5 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Lav temperatur A333 - Refleks alu. / (A6) 148 x 105 mm | Skilte | Rektangel |
132,5 kr
Til butik
Skilt Lav temperatur A333 - Refleks alu. / (A6) 148 x 105 mm | Skilte | Rektangel | billede

Produktinformation

Skilt Lav temperatur A333 Skilt Lav temperatur A333 er en nødvendighed for enhver arbejdsplads, der har kølehuse eller frysehuse. Dette advarselsskilt har teksten 'Lav temperatur' på dansk, og det er designet i overensstemmelse med DS/EN ISO 7010:2011 (Si...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387082873
Varenr.: 47242360947025
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Advarselsskilt - Lav temperatur - Refleks aluminium - 148 x 105 mm (A6)
140 kr
Til butik
Advarselsskilt - Lav temperatur - Refleks aluminium - 148 x 105 mm (A6) billede

Produktinformation

Du har mulighed for at benytte advarselsskilte der advarer mod lave temperaturer, hvis du eksempelvis har kølehuse eller frysehuse på din arbejdsplads.Hvis man som medarbejder selv arbejder i området, ved man naturligvis godt at temperaturerne er lave, me...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Safety & Warning Signs
Farve: Signalgul
Størrelse: A6 - 148 mm x 105 mm
EAN: 5708387082873
Varenr.: A333RAA6

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Lav temperatur A333 - Refleks alu. / (A6) 148 x 105 mm | Skilte | Rektangel | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Lav temperatur A333 - Refleks alu. / (A6) 148 x 105 mm | Skilte | Rektangel | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten132,5 kr132,5 krKøb
2JO Safety DK140 kr140 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Lav temperatur A333 - Refleks alu. / (A6) 148 x 105 mm | Skilte | Rektangel |

PriceData har fulgt prisen på Skilt Lav temperatur A333 - Refleks alu. / (A6) 148 x 105 mm | Skilte | Rektangel | i 88 dage. Laveste pris i perioden er 132,5 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 140 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 135 kr.

Den nuværende pris på 132,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Skilt Lav temperatur A333 - Refleks alu. / (A6) 148 x 105 mm | Skilte | Rektangel |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Skilt Lav temperatur A333 - Refleks alu. / (A6) 148 x 105 mm | Skilte | Rektangel | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026132,5 kr7,5 kr (5%)
24. maj 2026140 kr7,5 kr (6%)
9. mar. 2026132,5 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret