Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Kran i arbejde - Warning overhead loads 400651 - Refleks alu. / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | DISCOUNT | Rektangel

JO SafetyByggeriEAN: 5708387135289
Pris fra 218,75 krtil 230 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 11,25 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt Kran i arbejde - Warning overhead loads 400651 - Refleks alu. / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | DISCOUNT | Rektangel og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 218.75 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Kran i arbejde - Warning overhead loads 400651 - Refleks alu. / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | DISCOUNT | Rektangel
218,75 kr
Til butik
Skilt Kran i arbejde - Warning overhead loads 400651 - Refleks alu. / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | DISCOUNT | Rektangel billede

Produktinformation

Skilt Kran i arbejde - Warning overhead loads 400651 Skilt Kran i arbejde - Warning overhead loads 400651 er et byggepladsskilt, der sikrer sikkerhed og advarer om potentielle faremomenter på byggepladser. Det er produceret på refleks aluminium, hvilket s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387135289
Varenr.: 47242331226449
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kran i arbejde - Warning overhead loads Refleks alu. (A4) 297 x 210 mm
230 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Kran i arbejde - Warning overhead loads 400651 - Refleks alu. / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | DISCOUNT | Rektangel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Kran i arbejde - Warning overhead loads 400651 - Refleks alu. / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | DISCOUNT | Rektangel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten218,75 kr218,75 krKøb
2JO Safety DK230 kr230 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Kran i arbejde - Warning overhead loads 400651 - Refleks alu. / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | DISCOUNT | Rektangel

PriceData har fulgt prisen på Skilt Kran i arbejde - Warning overhead loads 400651 - Refleks alu. / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | DISCOUNT | Rektangel i 87 dage. Laveste pris i perioden er 218,75 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 230 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 223 kr.

Den nuværende pris på 218,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Skilt Kran i arbejde - Warning overhead loads 400651 - Refleks alu. / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | DISCOUNT | Rektangel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Skilt Kran i arbejde - Warning overhead loads 400651 - Refleks alu. / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | DISCOUNT | Rektangel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026218,75 kr11,25 kr (5%)
24. maj 2026230 kr11,25 kr (5%)
9. mar. 2026218,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret