Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Ildslukker - (A4) 210 x 297 mm / Plast | Skilte | Fjernlager | Sikkerhedsskilte

JO SafetyFørstehjælpEAN: 5708387023067
Pris fra 127 krtil 187,5 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 60,5 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt Ildslukker - (A4) 210 x 297 mm / Plast | Skilte | Fjernlager | Sikkerhedsskilte og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 127 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brandskilt Ildslukker Plast (A4) 210 x 297 mm H454PA4
127 kr
Til butik
Brandskilt Ildslukker Plast (A4) 210 x 297 mm H454PA4 billede

Produktspecifikationer

Kategori: Skilte & sikkerhedsmærkning
Farve: 1
Artikel nr.: H454PA4
EAN: 5708387023067
Varenr.: 5073657
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Ildslukker - (A4) 210 x 297 mm / Plast | Skilte | Fjernlager | Sikkerhedsskilte
142,5 kr
Til butik
Skilt Ildslukker - (A4) 210 x 297 mm / Plast | Skilte | Fjernlager | Sikkerhedsskilte billede

Produktinformation

Skilt Ildslukker Brandskiltet "Ildslukker" viser tydeligt placeringen af en ildslukker, så den hurtigt kan findes og anvendes i tilfælde af brand. Det fås i materialer som plast til indendørs brug og efterlysende varianter til ekstra synlighed i mørke. De...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387023067
Varenr.: 49255602684241
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brandskilt - Ildslukker - Plast - 210 x 297 mm (A4)
150 kr
Til butik
Brandskilt - Ildslukker - Plast - 210 x 297 mm (A4) billede

Produktinformation

En ildslukker er yderst effektiv til at håndtere og skabe kontrol under mindre brande, samt en ildslukker hjælper til at branden ikke breder sig og forvolder bygning, inventar og sågar mennesker skader. Det er derfor uhyre afgørende at tilstedeværende, i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Signage
Farve: Signalrød
Størrelse: A4 - 210 mm x 297 mm
EAN: 5708387023067
Varenr.: H454PA4
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
SKILT - Ildslukker, Plast, A4, 210x297mm
187,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Ildslukker - (A4) 210 x 297 mm / Plast | Skilte | Fjernlager | Sikkerhedsskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Ildslukker - (A4) 210 x 297 mm / Plast | Skilte | Fjernlager | Sikkerhedsskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK127 kr166 krKøb
2Sikkerhedsgiganten142,5 kr142,5 krKøb
3JO Safety DK150 kr150 krKøb
4Globaltools.dk187,5 kr187,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Ildslukker - (A4) 210 x 297 mm / Plast | Skilte | Fjernlager | Sikkerhedsskilte

PriceData har fulgt prisen på Skilt Ildslukker - (A4) 210 x 297 mm / Plast | Skilte | Fjernlager | Sikkerhedsskilte i 68 dage. Laveste pris i perioden er 127 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 187,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 146 kr.

Den nuværende pris på 127 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Skilt Ildslukker - (A4) 210 x 297 mm / Plast | Skilte | Fjernlager | Sikkerhedsskilte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Skilt Ildslukker - (A4) 210 x 297 mm / Plast | Skilte | Fjernlager | Sikkerhedsskilte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026127 kr9 kr (7%)
24. maj 2026136 kr6 kr (5%)
23. maj 2026130 kr12,5 kr (9%)
21. maj 2026142,5 kr12,5 kr (10%)
20. maj 2026130 kr12,5 kr (9%)
12. maj 2026142,5 kr45 kr (24%)
11. maj 2026187,5 kr45 kr (32%)
8. maj 2026142,5 kr12,5 kr (10%)
7. maj 2026130 kr12,5 kr (9%)
27. apr. 2026142,5 kr45 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret