Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Glat gulv A360 - Plast / 100 mm | Skilte | Skilt |

JO SafetySkiltningEAN: 5708387015253
Pris fra 88,75 krtil 93,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 5 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt Glat gulv A360 - Plast / 100 mm | Skilte | Skilt | og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 88.75 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Glat gulv A360 - Plast / 100 mm | Skilte | Skilt |
88,75 kr
Til butik
Skilt Glat gulv A360 - Plast / 100 mm | Skilte | Skilt | billede

Produktinformation

Skilt Glat gulv A360 Skilt Glat gulv A360 er det perfekte advarselsskilt til at forhindre ulykker på glatte gulve. Dette skilt følger alle sikkerhedsforskrifter og er i overensstemmelse med Arbejdstilsynets bekendtgørelse nr. 518. Vi ved, at det kan være...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387015253
Varenr.: 47242365501777
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Advarselsskilt - Glat gulv - Plast - 100 mm
93,75 kr
Til butik
Advarselsskilt - Glat gulv - Plast - 100 mm billede

Produktinformation

Glat gulv advarselsskilte bestil herJO Safety fører Glat gulv advarselsskilte, der følger ISO 7010. Glatte gulve kan være svære at undgå, men god sikkerhedsskiltning forhindrer ulykker. Monter advarselsskiltet Glat gulv rigtigtAdvarselsskiltet bør hænge...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Signage
Farve: Signalgul
Størrelse: 100 mm
EAN: 5708387015253
Varenr.: A360PN

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Glat gulv A360 - Plast / 100 mm | Skilte | Skilt | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Glat gulv A360 - Plast / 100 mm | Skilte | Skilt | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten88,75 kr88,75 krKøb
2JO Safety DK93,75 kr93,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Glat gulv A360 - Plast / 100 mm | Skilte | Skilt |

PriceData har fulgt prisen på Skilt Glat gulv A360 - Plast / 100 mm | Skilte | Skilt | i 86 dage. Laveste pris i perioden er 88,75 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 93,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 90 kr.

Den nuværende pris på 88,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Skilt Glat gulv A360 - Plast / 100 mm | Skilte | Skilt |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Skilt Glat gulv A360 - Plast / 100 mm | Skilte | Skilt | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202688,75 kr5 kr (5%)
24. maj 202693,75 kr5 kr (6%)
9. mar. 202688,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret